Del på Facebook
Stevne Hesteskofestivalen Sted Breim Dato lørdag 29. juni 2013
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering DNC Singel
Kontaktperson Juryleder Finn Stavenes
KLASSE 1 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Inge Byrkjeland Mino HK 900
2 Tollef Årdal Skjold HK 800
3 Per Lund Gloppen HK 725
4 Brynjulf Fonn Spiralen HC 675
5 Kåre Måge Mino HK 625
6 Finn Stavenes Mino HK 575
7 Gunnar J D Bugge Mino HK 550
8 Roy Inge Johnsen Nordhordland HK 525
9 Signar Fauske Førde HK 500
10 Oddvar Turøy Førde HK 475
11 Anne Lundsbakken Vallset HK 455
12 Oddmund Berg Hobøl HK 435
13 Gunnar Kvile Gloppen HK 415
14 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 395
15 Einar Lundal Stord HK 375
16 Morten Sakstad Nordhordland HK 355
17 Bjørn Teige Vallset HK 335
18 Magnus A Årdal Skjold HK 315
19 Stein Ove Stoddern Mino HK 295
20 Audhild Sagosen Nordhordland HK 275
21 Tormod Flatjord Skjold HK 260
22 Magnus N Fonn Skjold HK 245
23 Arne Drageset Stord HK 230
24 Oddmund Dingen Nordhordland HK 215
25 Nils J Juklestad Skjold HK 200
26 Torbjørg Årdal Skjold HK 190
27 John Roar Øien Mino HK 180
28 Walter Fagerstrand Mino HK 170
29 Ronny Stoddern Mino HK 160
30 Ronald Stoddern Mino HK 150
31 Stig Høynes Mino HK 142
32 Leif Heggheim Gloppen HK 135
33 Monica Lundsbakken Vallset HK 127
34 Reidar Nepstad Nordhordland HK 120
35 Per Geir Vatna Stord HK 112
36 Evgeny W Kunnikoff Hobøl HK 107
KLASSE 1 B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Henrik Stokkenes Mino HK 102
2 Reidar Skrøppa Gloppen HK 97
3 Alv Sunde Vikane HK 92
4 Åse Fure Gloppen HK 87
5 Tor Sandvik Mino HK 82
6 Erik Brennhovd Hobøl HK 77
7 Øyvind Hegrenes Førde HK 72
8 Johannes Solheim Stord HK 67
9 Johnny Haga Stord HK 62
10 Otto Kristiansen Hobøl HK 57
11 Trygve Vie Førde HK 52
12 Johannes Nedrebø Skjold HK 47
13 Randi Rygg Gloppen HK 42
14 Olav Årdal Vikane HK 37
15 Henning Hegrenes Førde HK 35
16 Morten Fløtre Gloppen HK 32
KLASSE 2 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Hildegunn Måge Mino HK 900
2 Ragnar Arntzen Hobøl HK 800
3 Knut Ove Mjørud Hansen Vallset HK 725