|
Klikk prosent for å vise detaljer
|
| Pl. |
Navn |
Klubb |
Stevner |
%Snitt |
| 1 |
Roy Inge Johnsen
|
Nordhordland
|
13 |
25,83 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
12 |
30,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
17 |
28,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
17 |
28,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
9 |
22,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
20 |
20,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
12 |
20,00 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
|
| 2 |
Norleif Sunde
|
Hjørundfjord
|
10 |
24,27 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
16 |
26,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
10 |
25,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
14 |
23,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
14 |
23,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
23 |
23,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
|
| 3 |
Arnfinn Austegard
|
Nordhordland
|
11 |
23,30 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
12 |
30,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
24 |
24,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
9 |
22,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
12 |
20,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
12 |
20,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
12 |
20,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
|
| 4 |
Kai Helge Urke
|
Hjørundfjord
|
10 |
23,00 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
10 |
25,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
14 |
23,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
9 |
22,50 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
9 |
22,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
13 |
21,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
11 |
18,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
18 |
18,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
|
| 5 |
Trygve Bolset
|
Skjold
|
10 |
22,83 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
12 |
30,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
14 |
23,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
9 |
22,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
11 |
18,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
18 |
18,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
|
| 6 |
Sverre Dale
|
Nordhordland
|
11 |
21,97 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
17 |
28,33 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
9 |
22,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
19 |
19,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
11 |
18,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
7 |
11,67 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
|
| 7 |
Svein Sæbønes
|
Hjørundfjord
|
10 |
20,63 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
10 |
25,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
9 |
22,50 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
19 |
19,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
10 |
16,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
7 |
11,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
|
| 8 |
Per Dalheim
|
Hobøl
|
11 |
19,83 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
13 |
21,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
17 |
17,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 22.08.2026 |
Klubbmesterskap |
Hobølmesterskap X-kast |
X-kast heilmatch |
27 |
13,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
13 |
13,00 % |
|
| 9 |
Tom Årdal
|
Skjold
|
11 |
19,77 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
23 |
23,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
12 |
20,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
11 |
18,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
10 |
16,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
|
| 10 |
Stein Ove Stoddern
|
Mino
|
8 |
19,70 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
9 |
22,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
21 |
21,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
12 |
20,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
10 |
16,67 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
|
| 11 |
John Herman Sørheim
|
Stord
|
6 |
19,07 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
22 |
22,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
12 |
20,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
11 |
18,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
|
| 12 |
Morten Sakstad
|
Nordhordland
|
11 |
18,50 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
11 |
27,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
9 |
9,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
|
| 13 |
Tohnny Borge
|
Hobøl
|
12 |
18,20 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
21 |
21,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
12 |
20,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 22.08.2026 |
Klubbmesterskap |
Hobølmesterskap X-kast |
X-kast heilmatch |
30 |
15,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
7 |
11,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
9 |
9,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
|
| 14 |
Frode Rønningen
|
Hobøl
|
11 |
17,70 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
10 |
25,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 22.08.2026 |
Klubbmesterskap |
Hobølmesterskap X-kast |
X-kast heilmatch |
32 |
16,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
14 |
14,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
11 |
11,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
|
| 15 |
Reidar Nepstad
|
Nordhordland
|
8 |
17,27 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
14 |
23,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
18 |
18,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
|
| 16 |
Kåre Måge
|
Øygarden IL
|
9 |
17,17 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
12 |
20,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
11 |
18,33 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
15 |
15,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
7 |
11,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 17 |
Stian Orrestad
|
Skjold
|
10 |
15,80 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
19 |
19,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
10 |
16,67 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
12 |
12,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
|
| 18 |
Kjetil Tangen
|
Hobøl
|
10 |
13,90 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
17 |
17,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
7 |
7,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
|
| 19 |
Olav Årskaug
|
Skjold
|
9 |
13,83 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
15 |
15,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
7 |
11,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 19 |
Sondre Torgersen
|
Skjold
|
9 |
13,83 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
15 |
15,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 21 |
Dag Førde
|
Skjold
|
8 |
13,67 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
15 |
15,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 22 |
Torgeir Årdal
|
Skjold
|
6 |
13,17 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
11 |
18,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
15 |
15,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 23 |
Annar Westerheim
|
Stord
|
8 |
12,80 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
14 |
14,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 24 |
Rolf Ekre
|
Stord
|
8 |
12,67 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
8 |
8,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
|
| 25 |
Petter Lyngroth
|
Hobøl
|
9 |
12,40 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 22.08.2026 |
Klubbmesterskap |
Hobølmesterskap X-kast |
X-kast heilmatch |
30 |
15,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
12 |
12,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
6 |
6,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 26 |
Gro Dvergsdal
|
Skjold
|
6 |
11,67 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
|
| 27 |
Bård Horgen
|
Øygarden IL
|
12 |
11,17 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
2 |
2,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 27 |
Helge Flatøy
|
Nordhordland
|
5 |
11,17 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
|
| 29 |
Anders Førde
|
Skjold
|
9 |
11,00 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
15 |
15,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
0 |
0,00 % |
|
| 30 |
Harald Glomnes
|
Nordhordland
|
11 |
10,67 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
5 |
5,00 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 31 |
Jannicke Hagen
|
Øygarden IL
|
11 |
10,50 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
10 |
16,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
5 |
5,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 31 |
Ragnar Fredriksen
|
Hobøl
|
9 |
10,50 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
1 |
1,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 33 |
Dag Otto Koppang
|
Stord
|
6 |
10,23 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
7 |
11,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
7 |
7,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
|
| 34 |
Hogne Bjørdalsbakke
|
Hjørundfjord
|
8 |
10,17 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
7 |
7,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 35 |
Lars Arne Kolås
|
Nordhordland
|
11 |
10,00 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
4 |
4,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 36 |
Knut Nilsen
|
Hobøl
|
10 |
9,80 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
7 |
11,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 22.08.2026 |
Klubbmesterskap |
Hobølmesterskap X-kast |
X-kast heilmatch |
13 |
6,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
5 |
5,00 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
4 |
4,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
0 |
0,00 % |
|
| 37 |
Kathrine Breivik
|
Øygarden IL
|
12 |
9,73 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
7 |
7,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 38 |
Rune Torsvik
|
Øygarden IL
|
5 |
9,67 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 39 |
Tormod Flatjord
|
Skjold
|
8 |
9,60 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
13 |
13,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 40 |
Vidar Stokke
|
Hjørundfjord
|
9 |
9,33 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
10 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 41 |
Per Geir Vatna
|
Stord
|
8 |
9,17 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
5 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
|
| 42 |
Mette Tangen
|
Hobøl
|
10 |
8,60 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
8 |
8,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
4 |
4,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 22.08.2026 |
Klubbmesterskap |
Hobølmesterskap X-kast |
X-kast heilmatch |
6 |
3,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
|
| 43 |
Bjarne Aareskjold
|
Øygarden IL
|
9 |
8,37 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
7 |
11,67 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
11 |
11,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 44 |
Ragnar Arntzen
|
Hobøl
|
8 |
8,13 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
9 |
9,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
6 |
6,00 % |
| 22.08.2026 |
Klubbmesterskap |
Hobølmesterskap X-kast |
X-kast heilmatch |
9 |
4,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 45 |
Arild Hammer
|
Øygarden IL
|
8 |
8,00 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
4 |
4,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 46 |
Ola Flo
|
Hjørundfjord
|
6 |
7,67 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
5 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 47 |
Lillian Årdal Vasstein
|
Skjold
|
8 |
7,47 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
4 |
4,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 48 |
Linn Moldeklev
|
Øygarden IL
|
9 |
7,33 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 49 |
Svein Olsen
|
Hobøl
|
6 |
7,27 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
3 |
3,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 50 |
John Strandenes
|
Nordhordland
|
7 |
7,17 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
|
| 51 |
Arvid Reigstad
|
Nordhordland
|
11 |
7,03 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
6 |
6,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
0 |
0,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 52 |
Øystein Årdal
|
Skjold
|
6 |
6,50 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
4 |
4,00 % |
|
| 53 |
Kjell Karlsen
|
Nordhordland
|
11 |
6,30 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
4 |
4,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
0 |
0,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 54 |
Terje Førde
|
Skjold
|
8 |
5,67 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
4 |
4,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
| 55 |
Edvard Nordang
|
Hjørundfjord
|
8 |
5,57 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
2 |
2,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 56 |
Inge Aarsnes
|
Hjørundfjord
|
8 |
5,23 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
7 |
7,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
0 |
0,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 57 |
Odd Inge Nordnes
|
Øygarden IL
|
10 |
5,17 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
5 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 58 |
Hallgeir Mjåtveit
|
Nordhordland
|
11 |
4,50 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
5 |
5,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 58 |
Viggo Albrigtsen
|
Stord
|
6 |
4,50 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
|
| 60 |
Laila Haugs
|
Øygarden IL
|
8 |
4,47 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
4 |
4,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
|
| 61 |
Steinar Tangen
|
Hobøl
|
6 |
3,80 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
4 |
4,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 62 |
Sveinung Hovde
|
Hjørundfjord
|
5 |
3,70 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
11 |
11,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 63 |
Olav Ottesen
|
Hobøl
|
10 |
3,63 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 22.08.2026 |
Klubbmesterskap |
Hobølmesterskap X-kast |
X-kast heilmatch |
7 |
3,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
3 |
3,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
3 |
3,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
0 |
0,00 % |
|
| 64 |
Kirsten Ose
|
Hjørundfjord
|
9 |
3,23 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
2 |
2,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
0 |
0,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 65 |
Kjell Kristian Dahl
|
Stord
|
6 |
2,73 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
2 |
2,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
0 |
0,00 % |
|
| 66 |
Johannes Nedrebø
|
Skjold
|
7 |
2,23 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
2 |
2,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 67 |
Kirsti Ramtjernåsen
|
Hobøl
|
6 |
2,17 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
5 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
0 |
0,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| 68 |
Morten Fløtre
|
Gloppen
|
5 |
1,83 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
| Ikke gyldige resultater |
|
Harald Fagerstrand
|
Mino
|
4 |
18,33 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
17 |
28,33 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
10 |
25,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
|
|
Oddmund Dingen
|
Nordhordland
|
4 |
18,00 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
17 |
17,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
|
|
Signar Fauske
|
Skjold
|
2 |
17,50 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
9 |
15,00 % |
|
|
Alfred Kollsete
|
Skjold
|
4 |
16,04 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
7 |
17,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
10 |
16,67 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
6 |
15,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
15 |
15,00 % |
|
|
Synnøve Fagerstrand
|
Mino
|
2 |
14,58 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
10 |
16,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
|
|
Bente Torgersen
|
Skjold
|
3 |
12,50 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
15 |
15,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
|
|
Anders Espeseth
|
Skjold
|
4 |
9,79 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 30.05.2026 |
NM |
NM Kongelag |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
|
|
Jan Haukereid
|
Skjold
|
3 |
9,44 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
8 |
13,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
4 |
10,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
|
|
Kåre Trondsen
|
Øygarden IL
|
4 |
9,38 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
8 |
20,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
|
|
Henrik Stokkenes
|
Mino
|
3 |
8,33 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
|
|
Atle Austrheim
|
Nordhordland
|
2 |
8,25 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
9 |
9,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
|
|
Trond Austrheim
|
Nordhordland
|
3 |
7,50 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
5 |
12,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
5 |
5,00 % |
| 18.08.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 10, NH mester X kasting |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
|
|
Audhild Sagosen
|
Nordhordland
|
2 |
7,50 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 22.04.2026 |
Klubbstevne |
NH cupen runde 2 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
|
|
Magne Riise
|
Hobøl
|
3 |
7,44 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
9 |
9,00 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
5 |
8,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
2 |
5,00 % |
|
|
Else Rønningen
|
Hobøl
|
1 |
7,00 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
7 |
7,00 % |
|
|
Magne Frøystad
|
Skjold
|
2 |
6,25 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
|
Dan Törnlind
|
Hobøl
|
1 |
6,00 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 25.04.2026 |
DNC |
Østlandscup |
X-kast halvmatch |
6 |
6,00 % |
|
|
Geir Olav Sebjørnsen
|
Øygarden IL
|
4 |
5,42 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
4 |
6,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
|
|
Rita Bente Kårstad
|
Gloppen
|
2 |
5,00 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
6 |
10,00 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
|
Harald Standal
|
Hjørundfjord
|
2 |
4,00 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
8 |
8,00 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
|
Bodil Reed Hammersland
|
Skjold
|
4 |
3,75 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
3 |
7,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 09.06.2026 |
SNC |
SNC 3 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
|
|
Alf Ole Aarseth
|
Hjørundfjord
|
2 |
2,08 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
|
|
Arnstein Øye
|
Hjørundfjord
|
2 |
1,75 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
Kongelag |
1 |
2,50 % |
| 12.08.2026 |
SNC |
SNC 4 |
X-kast halvmatch |
1 |
1,00 % |
|
|
Greta Heidi Reitan
|
Øygarden IL
|
4 |
1,67 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
3 |
5,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
|
Trond Rambjørg
|
Nordhordland
|
2 |
1,67 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Minimatch |
2 |
3,33 % |
| 13.05.2026 |
SNC |
SNC 1 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
|
Knut Løken
|
Mino
|
2 |
0,83 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
|
Terje Tveit
|
Skjold
|
2 |
0,83 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|
|
Olav Nilsen
|
Hobøl
|
3 |
0,56 % |
| Dato |
Type |
Stevne |
Metode |
Ring |
%Ring |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Minimatch |
1 |
1,67 % |
| 26.08.2026 |
SNC |
SNC 5 |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
| 30.05.2026 |
SNC |
NM Kongelag - Kvalifisering (SNC 2) |
Kongelag |
0 |
0,00 % |
|