Del på Facebook
Stevne NC 2 Sted Breim Dato søndag 29. juli 2012
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Otto Kristiansen
KLASSE 1 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Tollef Årdal Skjold HK 1800
2 Kurt Johnny Årdal Vikane HK 1600
3 Gunnar J D Bugge Mino HK 1450
4 Stig Høynes Mino HK 1350
5 Inge Byrkjeland Mino HK 1250
6 Dan Törnlind Vallset HK 1150
7 Bjørn Teige Vallset HK 1100
8 Finn Stavenes Mino HK 1050
9 Brynjulf Fonn Spiralen HC 1000
10 Kåre Måge Mino HK 950
11 Signar Fauske Førde HK 910
12 Per Dalheim Ringeren HK 870
13 Roy Inge Johnsen Nordhordland HK 830
14 Synnøve Fagerstrand Mino HK 790
15 Ronny Stoddern Mino HK 750
16 Anne Lundsbakken Vallset HK 710
17 Alf Lindal Ringeren HK 670
18 Annar Westerheim Stord HK 630
19 Jim Ertesvåg Austblæsa HK 590
20 John Roar Øien Mino HK 550
21 Gunnar Kvile Gloppen HK 520
22 Reidar Skrøppa Gloppen HK 490
23 Torbjørg Årdal Skjold HK 460
24 Åse Fure Gloppen HK 430
25 Trygve Bolset Skjold HK 400
26 Helge Flatøy Austblæsa HK 380
27 Johannes Solheim Stord HK 360
28 Einar Lundal Stord HK 340
29 Nils J Juklestad Skjold HK 320
30 Per Geir Vatna Stord HK 300
31 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 285
32 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 270
33 Sverre Nyheim Gloppen HK 255
34 Kjell Osland Austblæsa HK 240
35 Ronald Stoddern Mino HK 225
36 Walter Fagerstrand Mino HK 215
KLASSE 1 B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
37 Magnus N Fonn Skjold HK 205
38 Tor Sandvik Mino HK 195
39 Johannes Nedrebø Skjold HK 185
40 Asbjørn Heggdal Vikane HK 175
41 Stein Ove Stoddern Mino HK 165
42 Per Lund Gloppen HK 155
43 Ragnar Fredriksen Hobøl HK 145
44 Tormod Flatjord Skjold HK 135
45 Leif Heggheim Gloppen HK 125
46 Otto Kristiansen Hobøl HK 115
47 Alv Sunde Vikane HK 105
48 Reidar Nepstad Nordhordland HK 95
49 Morten Fløtre Gloppen HK 85
50 Sigmund Austegard Austblæsa HK 75
51 Kjellfrid Solheim Gloppen HK 70
52 Henrik Flatøy Austblæsa HK 65
53 Randi Rygg Gloppen HK 60
54 Jacob Flatøy Austblæsa HK 55
55 Knut Markhus Austblæsa HK 52