Del på Facebook
Stevne 2. runde NC - 1995 - Nordhordland Sted Nordhordland Folkehøyskole Dato søndag 9. juli 1995
Kastemetode Gloppen \ Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Johnny Terje Årdal
DAMER KL. A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Brita Ludvigsen Spiralen HC
2 Linda E Gjøsdal Ørsta HK
3 Bjørg Askeland Nordhordland HK
4 Ragnhild Brunstad Velledalen HK
5 Signe T Barstad Ørsta HK
6 Torbjørg Årdal Skjold HK
7 Synnøve Johansen Hobøl HK
8 Anne-Jorun Berg Hobøl HK
DAMER KL. B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Asbjørg Dingen Nordhordland HK
2 Audhild Sagosen Nordhordland HK
3 Liv K Eikanger Nordhordland HK
4 Maria Skaaden Gloppen HK
5 Olaug Bentsen Ringeren HK
HERRER KL. A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Øyvind Gjerde Storfjord HK
2 Johan Straumsøy Gro IL
3 Tollef Årdal Skjold HK
4 Ingve Haaskjold Ørsta HK
5 Inge Byrkjeland Solund HK
6 Rolf Myklebust Vikane HK
7 Arnfinn Austegard Austblæsa HK
8 Asbjørn Furevik Førde HK
9 Signar Fauske Viksdalen HK
10 Øystein Gamlem Hobøl HK
11 Brynjulf Fonn Spiralen HC
12 Jarle Erikstad Skjold HK
13 Atle Austrheim Nordhordland HK
14 Norvald Vallestad Viksdalen HK
15 Alf Lindal Ringeren HK
16 Tor Sandvik Mino HK
17 Kristen Lotsberg Mino HK
18 Harald Glomnes Nordhordland HK
19 Tor Kristian Andersen Lier HK
20 Rune Sæbø Karjolen HK
21 Perry Lien Storfjord HK
22 Ragnar Felde Hobøl HK
23 Johannes Nedrebø Sandeid
24 Oddvar Turøy Holmedal
25 Knut Fonn Vikane HK
26 Øyvind Hegrenes Førde HK
27 Einar Kåre Johnsen Hobøl HK
28 Nils J Juklestad Skjold HK
29 Arne Drageset Nordhordland HK
30 Jørn Greaker Hobøl HK
HERRER KL. B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Tor Kjetil Fosse Sandeid
2 Kåre Harveland Svingskoen HK
3 Jakob Kvile Gloppen HK
4 Per Lund Gloppen HK
5 Jim Ertesvåg Austblæsa HK
6 Sigmund Austegard Austblæsa HK
7 Øystein Myrold Mino HK
8 Jostein Myrold Mino HK
9 Johnny T. Årdal Skjold HK
10 Åge Engenes Svingskoen HK
11 Kurt Klausen Nordhordland HK
12 Geir Atle Leirvik Førde HK
13 Johan Johansen Ringeren HK
14 Magnus Fonn Nordhordland HK
15 Sverre Dale Nordhordland HK
16 Gunvald Hafsås Mino HK
17 Trygve Vie Førde HK
18 Oddmund Berg Hobøl HK
19 Ole Ramsland Svingskoen HK
20 Kjell Osland Austblæsa HK
21 Ragnvald van der Velden Nordhordland HK
22 Egil Hustvedt Sandeid
23 Einar Bentsen Ringeren HK
24 Per-Ivar Lomheim Spiralen HC
25 Arne Felde Gloppen HK
26 Hilmar Totland Nordhordland HK
27 Kjartan Juvik Solund HK
28 Magnus Austrheim Nordhordland HK
29 Steinar Fosse Sandeid
30 Jon Årdal Storfjord HK
31 Magne Gloppestad Gloppen HK
32 Helge Ludvigsen Spiralen HC
33 Normann Torp Ringeren HK
34 Bjarne Solend Austblæsa HK
35 Jarl Klæbo Svingskoen HK
36 Steinar Skare Nordhordland HK
37 Trond Dale Nordhordland HK
38 Bjarte Fosse Sandeid
39 Trond Austrheim Nordhordland HK
40 Roald Forfang Stallknekten
41 Jan Torp Ringeren HK
42 Lars Arne Kolås Nordhordland HK
43 Øyvind Ingebriktsen Nordhordland HK
44 Tore Vaa Sandeid
45 Leif Heggheim Gloppen HK
46 Yngvar Hansen Ringeren HK
47 Torleif Aksnes Norheimsund
48 Karsten Solend Hobøl HK
49 Johannes Solheim Gro IL
50 Ole Jørgen Ryberg Spiralen HC
KLASSE C
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Are Totland Nordhordland HK
2 Ove Straumsøy Gro IL
3 Lola Klæbo Svingskoen HK
4 Tarjei Sørli Nordhordland HK
5 Per Geir Vatna Stord HK
6 Sten Solend Hobøl HK
7 Cato Kolås Nordhordland HK
8 Johannes Monstad Nordhordland HK
9 Sølve Merkesdal Nordhordland HK
10 Terje Felde Hobøl HK
11 Alf Kristensen Nordhordland HK
12 Knut Markhus Austblæsa HK
13 Bjørg Heimdal Solund HK
14 Dagrun Krabbestig Solund HK
15 Benedikte Eriksen Svingskoen HK