Til hesteskokasting.no
Toggle navigation
Terminliste og Resultat
Norgescupen
Norgesranking
Klubber
Utøvere
Statistikk
NM-vinnere
Rekorder
Dokumenter
Startkort/skjema
Kastnøkler
Del på Facebook
Stevne
3. stevne i NC - 1990 Kaupanger
Sted
Kaupanger Skule
Dato
lørdag 7. juli 1990
Kastemetode
Standardmetode
\
Cup
Klassifisering
NC Singel
Kontaktperson
Juryleder
Gudvin Verlo
A-CUP
PL.
NAVN
KLUBB
P. INNL
SKÅR
NC
1
Torbjørg Årdal
Skjold HK
1
Torgeir Årdal
Skjold HK
2
Kristen Lotsberg
Mino HK
2
Anne Lundsbakken
Vallset HK
3
Margunn Dale
Breim
3
Signar Fauske
Bygstad
4
Kjell A. Heggdal
Velledalen HK
4
Mette Sandberg
Hobøl HK
5
Linda G Stavset
Ørsta HK
5
Signe T Barstad
Ørsta HK
5
Brita Ludvigsen
Spiralen HC
5
Inger Dale
Breim
5
Øyvind Gjerde
Skura
5
Agnar Juvik
Solund HK
5
Oddvar Turøy
Holmedal
5
Einar Lundal
Gro IL
9
Helga Rygg
Tylderingen HK
9
Ingunn Fretland
Tylderingen HK
9
Helga Moe Brugrand
Okken HK
9
Rita Bente Kårstad
Breim
9
Bjørn Årdal
Skjold HK
9
Ingve Haaskjold
Ørsta HK
9
Roar Haugan
Mino HK
9
Asbjørn Fretland
Tylderingen HK
9
Tollef Årdal
Skjold HK
9
Rolf Myklebust
Utvik
9
Per Loen
Utvik
9
Monrad Fonn
Breim
17
Asbjørn Furevik
Førde HK
17
Robert Brenden
Norane
17
Brynjulf Fonn
Spiralen HC
17
Stian Orrestad
Tylderingen HK
17
Svein Jarle Fimreite
Tylderingen HK
17
Lars Veum
Tylderingen HK
17
Jakob Moen
Okken HK
17
Stein Langlo
Skura
17
Inge Byrkjeland
Solund HK
17
Daniel Ripe
Skjold HK
17
Oddbjørn Fonn
Skjold HK
17
Trygve Årdal
Skjold HK
17
Anfinn A Årdal
Skjold HK
17
Knut Fonn
Utvik
17
Rune Felde
Hobøl HK
17
Terje Fonn
Sleipner
33
Kåre Brenden
Norane
33
Oddbjørn Åvangen
Lesjaskon
33
Perry Lien
Velledalen HK
33
Trygve Årdal
Skura
33
Atle Heggdal
Velledalen HK
33
Norvald Vallestad
Viksdalen HK
33
Hallstein Fonn
Spiralen HC
33
Roar Orrestad
Tylderingen HK
33
Alfred Kollsete
Tylderingen HK
33
Geir Atle Leirvik
Førde HK
33
Magnar Bjørdal
Skura
33
Jarle Årdal
Skjold HK
33
Johnny T. Årdal
Skjold HK
33
Arne Drageset
Utvik
33
Anders Espeset
Viksdalen HK
33
Asle Olaisen
Hobøl HK
B-CUP
PL.
NAVN
KLUBB
P. INNL
SKÅR
NC
1
Gerd Årdal
Skjold HK
1
Magnus K. Fonn
Skjold HK
2
Øystein Årdal
Skjold HK
2
Synnøve Moen
Okken HK
3
Else Fjæra
Gro IL
3
Oddmund Midtbø
Tylderingen HK
4
Johannes Solheim
Gro IL
4
Hildegunn Arnestad
Breim
5
Aslaug Felde
Breim
5
Elbjørg Lundal
Gro IL
5
Arild Haukereid
Norane
5
Rune Sæbø
Karjolen HK
5
Ragnar Felde
Hobøl HK
5
Arne Felde
Breim
9
Ole Andre Heggdal
Velledalen HK
9
Kjartan Juvik
Solund HK
9
Jan Bruland
Førde HK
9
Harald Fonn
Bergen
9
Jan Imerslund
Hobøl HK
9
Paul Henning Torvund
Torvund IL
9
Erling Johnsrud
Vallset HK
9
Hilmar Totland
Osterfjorden HK
17
Olav Kåre Brugrand
Okken HK
17
Gudvin Verlo
Førde HK
17
Bjarte Årdal
Skjold HK
17
Alfred Heggdal
Utvik
17
Ingbert Markhus
Gro IL
17
Kjell Neset
Stallknekten
17
Geir Vindheim
Viksdalen HK
17
Magnus Austrheim
Osterfjorden HK
25
Kåre Lærum
Tylderingen HK
25
Magnus Kollsete
Tylderingen HK
25
Ola Enstad
Lesjaskon
25
Inge Sæbø
Okken HK
25
Øyvind Hegrenes
Førde HK
25
Alv Sunde
Utvik
25
Kolbein Langlo
Skura
25
Marine Bruland
Førde HK
25
Morten Torvund
Torvund IL
25
Erling Langeteig
Stallknekten
25
Tor Ola Lundsbakken
Vallset HK
25
Arne Hansen
Vallset HK
KLASSE C
PL.
NAVN
KLUBB
P. INNL
SKÅR
NC
1
Bjarte Ramstad
Tylderingen HK
2
Terje Felde
Breim
3
Rune Solbjør
Tylderingen HK
4
Rune Hegrenes
Førde HK
5
Frode Kvalsøren
Stallknekten
6
Stig Rune Kjos
Stallknekten
UTSLÅTT FØR CUPKASTING
PL.
NAVN
KLUBB
P. INNL
SKÅR
NC
85
Omar Liheim
Tylderingen HK
85
Anders Bødal
Tylderingen HK
85
Steinar Rygg
Tylderingen HK
85
Knut Klakegg
Skjold HK
85
Roald Forfang
Stallknekten
85
Johannes Kjos
Stallknekten
85
Kristian Neset
Stallknekten
85
Leif Evensen
Vallset HK
85
Kjell Sigdesad
Toppen HK
85
Oddvar Kvalsøren
Stallknekten