Del på Facebook
Stevne 2. stevne i NC 1992 Sted Ostereidet Dato lørdag 4. juli 1992
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Inge Byrkjeland
DAMER
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Kari Johnsrud Vallset HK
2 Signe T Barstad Ørsta HK
3 Torbjørg Årdal Skjold HK
4 Bjørg Askeland Nordhordland HK
5 May-Britt Berge Vikane HK
6 Åsta Huus Myrmel Skjold HK
7 Brita Ludvigsen Spiralen HC
8 Linda G Stavset Ørsta HK
9 Ragnhild Brunstad Velledalen HK
10 Kristin Lien Karjolen HK
11 Kirsti Årdal Skjold HK
12 Liv Årdal Skjold HK
13 Merete Tangnes Karjolen HK
14 Anne-Jorun Berg Hobøl HK
15 Marit Berli Havnen Førde HK
16 Asbjørg Dingen Nordhordland HK
17 Lisbeth Lien Karjolen HK
18 Signy Løken Ørsta HK
19 Liv K Eikanger Nordhordland HK
KLASSE A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Inge Byrkjeland Solund HK
2 Hogne Bjørdalsbakke Ørsta HK
3 Paul Henning Torvund Torvund IL
4 Kåre Hetle Gloppen HK
5 Signar Fauske Viksdalen HK
6 Arne Drageset Nordhordland HK
7 Kristen Lotsberg Mino HK
8 Tollef Årdal Skjold HK
9 Øyvind Gjerde Skura
10 Rolf Myklebust Vikane HK
11 Kjell C Brunstad Velledalen HK
12 Oddvar Turøy Holmedal
13 Oskar Fonn Skjold HK
14 Brynjulf Fonn Spiralen HC
15 Knut Fonn Vikane HK
16 Rune Sæbø Karjolen HK
17 Øystein Årdal Skjold HK
18 Arne Felde Gloppen HK
19 Norvald Vallestad Viksdalen HK
20 Arnfinn Austegard Austblæsa HK
21 Johnny T. Årdal Skjold HK
22 Oddmund Berg Hobøl HK
23 Øystein Gamlem Hobøl HK
24 Johannes Nedrebø Skjold HK
25 Per Inge Seime Gloppen HK
26 Kjell Gjøsdal Ørsta HK
27 Tor Sandvik Mino HK
28 Anders Espeset Viksdalen HK
29 Oddbjørn Fonn Skjold HK
30 Jon Årdal Velledalen HK
31 Anfinn A Årdal Skjold HK
32 Harald Glomnes Nordhordland HK
33 Asbjørn Furevik Førde HK
34 Sverre Dale Nordhordland HK
35 Bjørn Årdal Skjold HK
36 Nils J Juklestad Skjold HK
KLASSE B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Alf Lindal Svingskoen HK
2 Magnus K. Fonn Skjold HK
3 Jarl Klæbo Svingskoen HK
4 Gunvald Hafsås Mino HK
5 Jørn Greaker Hobøl HK
6 Magne Gloppestad Gloppen HK
7 Kåre Harveland Svingskoen HK
8 Jim Ertesvåg Austblæsa HK
9 Erling Johnsrud Vallset HK
10 Magnus A Årdal Skjold HK
11 Roald Forfang Stallknekten
12 Anders Helgheim Skjold HK
13 Trygve Årdal Skjold HK
14 Helge Tom Hansen Nordhordland HK
15 Perry Lien Skura
16 Ken Solend Hobøl HK
17 Helge Ludvigsen Spiralen HC
18 Trond Dale Nordhordland HK
19 Geir Vindheim Viksdalen HK
20 Johannes Solheim Gro IL
21 Einar Kåre Johnsen Toppen HK
22 Karsten Solend Hobøl HK
23 Kjell Osland Austblæsa HK
KLASSE C
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Kristian Bjørge Nordhordland HK
2 Eivind Kvaløy Solund HK
3 Kurt Klausen Nordhordland HK
4 Gerd Engdal Solund HK
5 Stanley Olsen Nordhordland HK
6 Terje Felde Gloppen HK
7 Tommy Engdal Solund HK
8 Stig Myrmel Skjold HK
9 Raymond Engdal Solund HK
10 Hildegunn Løken Ørsta HK
11 Dagrunn Birkeland Solund HK
12 Sverre Osland Flatøy
13 Roy Are Mørk Flatøy
14 Siv Einen Solund HK
15 Kari Einen Solund HK
16 Frank Engdal Solund HK