Del på Facebook
Stevne NM Singel Herrer 1996 Sted Reed Stadion Dato lørdag 29. juni 1996
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NM Singel
Kontaktperson Juryleder Øyvind Hegrenes
HERRER A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Signar Fauske Viksdalen HK
REKRUTT A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
2 Johan Straumsøy Gro IL
3 Inge Byrkjeland Solund HK
4 Oddvar Turøy Holmedal
5 Knut Fonn Vikane HK
6 Tollef Årdal Skjold HK
7 Kjell Aske Gloppen HK
8 Daniel Ripe Skjold HK
9 Øyvind Gjerde Karjolen HK
10 Ingve Haaskjold Ørsta HK
11 Rune Felde Hobøl HK
12 Asbjørn Fretland Tylderingen HK
13 Einar Lundal Gro IL
14 Helge Nedrebø Skjold HK
14 Arne Drageset Nordhordland HK
16 Hogne Bjørdalsbakke Ørsta HK
17 Torgeir Årdal Skjold HK
18 Kåre Hetle Gloppen HK
19 Oddmund Dingen Nordhordland HK
20 Rune Sæbø Karjolen HK
21 Jim Ertesvåg Austblæsa HK
22 Svein Fonn Spiralen HC
23 Geir Atle Leirvik Førde HK
24 Magnus N Fonn Skjold HK
25 Kristen Lotsberg Mino HK
26 Arnfinn Austegard Austblæsa HK
27 Ernst Nesdal Karjolen HK
28 Kurt Johnny Årdal Vikane HK
29 Knut Palmar Gjerde Valldal IL
30 Harald Glomnes Nordhordland HK
31 Rolf Myklebust Vikane HK
32 Jakob Kvile Gloppen HK
33 Atle Austrheim Nordhordland HK
34 Leif Evensen Vallset HK
35 Svein A Heggdal Karjolen HK
36 Kjell Amundrød Solør HK
37 Brynjulf Fonn Spiralen HC
38 Jan Bruland Førde HK
39 Johannes Solheim Gro IL
40 Johannes Nedrebø Sandeid
41 Reidar Skrøppa Breim
42 Tor Kristian Andersen Lier HK
43 Norvald Vallestad Viksdalen HK
44 Johnny T. Årdal Skjold HK
45 Gunnar Kvile Gloppen HK
46 Ola Espe Tylderingen HK
47 Erling Johnsrud Vallset HK
48 Kjell Kristian Dahl Stord HK
49 Øystein Myrold Mino HK
50 Alv Sunde Vikane HK
51 Tormod Flatjord Skjold HK
52 Omar Liheim Tylderingen HK
53 Øystein Årdal Skjold HK
REKRUTT B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Tor Sandvik Mino HK
2 Kåre Harveland Svingskoen HK
3 Jarle Erikstad Skjold HK
4 Ragnvald van der Velden Nordhordland HK
5 Perry Lien Storfjord HK
6 Per Lund Gloppen HK
7 Alfred Kollsete Tylderingen HK
8 Stig Høynes Mino HK
9 Helge Flatøy Austblæsa HK
10 Henrik Stokkenes Mino HK
11 Anders Helgheim Skjold HK
12 Kjell Osland Austblæsa HK
13 Magnus Fonn Nordhordland HK
14 Kjell Standal Ørsta HK
15 Oddmund Berg Hobøl HK
16 Jens Nesdal Karjolen HK
17 Kjell Gjøsdal Ørsta HK
18 Lars S Klakegg Skjold HK
19 Sverre Nyheim Gloppen HK
20 Stein Langlo Storfjord HK
21 Trygve Årdal Skjold HK
22 Magnus Austrheim Nordhordland HK
23 Leif Heggheim Gloppen HK
24 Øyvind Hegrenes Førde HK
25 Knut Andersen Mino HK
26 Nils J Juklestad Skjold HK
27 Roar Haugan Mino HK
28 Kjell Stenså Nesjestranda
29 Egil Hustvedt Sandeid
30 Jostein Myrold Mino HK
31 Jon Årdal Storfjord HK
32 Gunvald Hafsås Mino HK
33 Tor Skrøppa Gloppen HK
34 Alfred Heggdal Vikane HK
35 Ola Flo Ørsta HK
36 Olav Solheim Gloppen HK
37 Trygve Vie Førde HK
38 Oddvar Kvalsøren Stallknekten
39 Per Loen Vikane HK
40 Are Søgnesand Skjold HK
41 Leif Engebakken Solør HK
42 Per Geir Vatna Stord HK
43 Arne Klakegg Storfjord HK
44 Harald Bruland Utvik
45 Olav Årdal Vikane HK
46 Asbjørn Heggdal Vikane HK
47 Petter Lingjerde Austblæsa HK
48 Johnny Gjerde Valldal IL
REKRUTT X
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
102 Øyvind Avløyp Solund HK
103 Audun Austegard Austblæsa HK
104 Oskar Orrestad Tylderingen HK
105 Tom Furulund Solør HK
106 Kåre Lærum Tylderingen HK
107 Raymond Engdal Solund HK
108 Henning Malones Nesjestranda
109 Einar Dalheim Storfjord HK
110 Johannes Monstad Nordhordland HK
111 Lars L Klakegg Skjold HK
112 Helge Mørk Austblæsa HK
113 Roald Forfang Stallknekten
114 Per Snidje Tylderingen HK
115 Bjarne Solend Austblæsa HK