Del på Facebook
Stevne NC3 Sted Breim Dato lørdag 27. juni 2020
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Magne Gloppestad Juryleder Stein Ove Stoddern
Resultat som pdf Resultatliste- NC 3 2020.pdf
KLASSE 1 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Per Dalheim Vallset HK 400
2 Oddvar Turøy Førde HK 380
3 Oddmund Dingen Nordhordland HK 364
4 Reidar Nepstad Nordhordland HK 350
5 Inge Byrkjeland Nordhordland HK 336
6 Harald Fagerstrand Mino HK 324
7 Trygve Bolset Skjold HK 312
8 Signar Fauske Førde HK 300
9 Walter Fagerstrand Mino HK 288
10 Stein Ove Stoddern Mino HK 276
11 Finn Stavenes Mino HK 266
12 Tollef Årdal Skjold HK 256
13 Gunnar J D Bugge Mino HK 246
14 Helge Flatøy Austblæsa HK 236
15 Audhild Sagosen Nordhordland HK 226
16 Gunnar Kvile Gloppen HK 216
17 Harald Glomnes Nordhordland HK 206
18 Morten Sakstad Nordhordland HK 198
19 Frode Rønningen Vallset HK 190
20 Johannes Nedrebø Skjold HK 182
21 Sverre Dale Nordhordland HK 174
22 Jim Ertesvåg Austblæsa HK 166
23 Ronny Stoddern Mino HK 158
24 Knut Nilsen Hobøl HK 150
25 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 142
26 Kai Helge Urke Hjørundfjord HK 134
27 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 128
28 Tohnny Borge Hobøl HK 122
29 Synnøve Fagerstrand Mino HK 116
30 Nils J Juklestad Skjold HK 110
31 Ragnar Arntzen Hobøl HK 104
32 Kåre Måge Skjergard HK 98
33 Tom Furulund Hobøl HK 92
34 Ragnar Fredriksen Hobøl HK 86
35 Gro Dvergsdal Skjold HK 80
36 Per-Ivar Lomheim Spiralen HC 74
KLASSE 1 B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
37 Kjell Evensen Vallset HK 70
38 Rune Torsvik Skjergard HK 66
39 Tormod Flatjord Skjold HK 62
40 Harald Standal Hjørundfjord HK 58
41 Ronald Stoddern Mino HK 54
42 Steinar Tangen Hobøl HK 50
43 Morten Fløtre Gloppen HK 46
44 Kjell Osland Austblæsa HK 42
45 Evgeny W Kunnikoff Hobøl HK 38
46 Kåre Trondsen Skjergard HK 34
47 Halvard Måge Skjergard HK 30
48 Stein Langlo Skura HK 26
49 Therese G. Trondsen Skjergard HK 24
50 Kåre Stuen Storfjord HK 22
51 Oddvar Slettemo Hobøl HK 20
KLASSE 2 X
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Jannicke Hagen Skjergard HK 400
2 Lillian Årdal Vasstein Skjold HK 380
3 Nina Farsund Skjold HK 364
4 Kjetil Tangen Hobøl HK 350
5 Kathrine Breivik Skjergard HK 336
6 Linn Moldeklev Skjergard HK 324
7 Bjarne Aareskjold Skjergard HK 312
8 Siw Hege Noste Mino HK 300
9 Frederik Moen Standal Hjørundfjord HK 288
10 Mette Tangen Hobøl HK 276
11 Arild Hammer Skjergard HK 266