Del på Facebook
Stevne NM Lag Sted Jølster Dato søndag 11. august 2019
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NM Lag
Kontaktperson Johannes Nedrebø Juryleder Jim Ertesvåg
Resultat som pdf 11-aug 2019 Lag.pdf

Denne resultatlisten er ikkje komplett og kan inneholde feil. Dette blir oppdatert fortløpende.

KLASSE 1 A
PL. KLUBB Navn P. INNL SKÅR Vis detaljer
1 Mino HK
Stein Ove Stoddern
Gunnar J D Bugge
Finn Stavenes
Harald Fagerstrand
1 Mino HK Stein Ove Stoddern (M)
1 Mino HK Gunnar J D Bugge (M)
1 Mino HK Finn Stavenes (M)
1 Mino HK Harald Fagerstrand (M)
2 Austblæsa HK
Arnfinn Austegard
Jim Ertesvåg
Helge Flatøy
Kjell Osland
2 Austblæsa HK Arnfinn Austegard (M)
2 Austblæsa HK Jim Ertesvåg (M)
2 Austblæsa HK Helge Flatøy (M)
2 Austblæsa HK Kjell Osland (M)
3 Nordhordland HK
Oddmund Dingen
Reidar Nepstad
Sverre Dale
Lars Arne Kolås
3 Nordhordland HK Oddmund Dingen (M)
3 Nordhordland HK Reidar Nepstad (M)
3 Nordhordland HK Sverre Dale (M)
3 Nordhordland HK Lars Arne Kolås (M)
4 Mino HK
Ronny Stoddern
Synnøve Fagerstrand
Walter Fagerstrand
Henrik Stokkenes
4 Mino HK Ronny Stoddern (M)
4 Mino HK Synnøve Fagerstrand (K)
4 Mino HK Walter Fagerstrand (M)
4 Mino HK Henrik Stokkenes (M)
5 Hobøl HK
Kjell Evensen
Per Dalheim
Else Rønningen
Dan Törnlind
5 Hobøl HK Kjell Evensen (M)
5 Hobøl HK Per Dalheim (M)
5 Hobøl HK Else Rønningen (K)
5 Hobøl HK Dan Törnlind (M)
6 Skjold HK
Tollef Årdal
Trygve Bolset
Tom Årdal
Nils J Juklestad
6 Skjold HK Tollef Årdal (M)
6 Skjold HK Trygve Bolset (M)
6 Skjold HK Tom Årdal (M)
6 Skjold HK Nils J Juklestad (M)
7 Skjold HK
Tormod Flatjord
Gro Dvergsdal
Johannes Nedrebø
Nina Farsund
7 Skjold HK Tormod Flatjord (M)
7 Skjold HK Gro Dvergsdal (K)
7 Skjold HK Johannes Nedrebø (M)
7 Skjold HK Nina Farsund (K)
8 Stord HK
Annar Westerheim
Dag Otto Koppang
Per Geir Vatna
Arne Drageset
8 Stord HK Annar Westerheim (M)
8 Stord HK Dag Otto Koppang (M)
8 Stord HK Per Geir Vatna (M)
8 Stord HK Arne Drageset (M)
9 Skjergard HK
Geir Olav Sebjørnsen
Kåre Måge
Rune Torsvik
Halvard Måge
9 Skjergard HK Geir Olav Sebjørnsen (M)
9 Skjergard HK Kåre Måge (M)
9 Skjergard HK Rune Torsvik (M)
9 Skjergard HK Halvard Måge (M)
KLASSE 1 B
PL. KLUBB Navn P. INNL SKÅR Vis detaljer
10 Førde HK
Signar Fauske
Henning Hegrenes
Oddvar Turøy
Øyvind Hegrenes
10 Førde HK Signar Fauske (M)
10 Førde HK Henning Hegrenes (M)
10 Førde HK Oddvar Turøy (M)
10 Førde HK Øyvind Hegrenes (M)
11 Hobøl HK
Steinar Tangen
Kirsti Ramtjernåsen
Olav Nilsen
Ragnar Fredriksen
11 Hobøl HK Steinar Tangen (M)
11 Hobøl HK Kirsti Ramtjernåsen (K)
11 Hobøl HK Olav Nilsen (M)
11 Hobøl HK Ragnar Fredriksen (M)
12 Mino HK
Austblæsa HK
Ronald Stoddern
Henrik Flatøy
Siv Øen
Bjarne Solend
12 Mino HK Ronald Stoddern (M)
12 Austblæsa HK Henrik Flatøy (M)
12 Mino HK Siv Øen (K)
12 Austblæsa HK Bjarne Solend (M)