Del på Facebook
Stevne NC3 Sted Ålhus, Jølster Dato lørdag 25. august 2012
Kastemetode Gloppen \ Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Øyvind Hegrenes
KLASSE 1 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Inge Byrkjeland Mino HK 1800
2 Tollef Årdal Skjold HK 1600
3 Kurt Johnny Årdal Vikane HK 1450
4 Synnøve Fagerstrand Mino HK 1350
5 Signar Fauske Førde HK 1250
6 Per Geir Vatna Stord HK 1150
7 Kåre Måge Mino HK 1100
8 Roy Inge Johnsen Nordhordland HK 1050
9 Oddvar Turøy Førde HK 1000
10 Tormod Flatjord Skjold HK 950
11 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 910
12 Finn Stavenes Mino HK 870
13 Tom Årdal Skjold HK 830
14 Jim Ertesvåg Austblæsa HK 790
15 Monica Lundsbakken Vallset HK 750
16 Reidar Skrøppa Gloppen HK 710
17 Bjørn Teige Vallset HK 670
18 Torgeir Årdal Skjold HK 630
19 Oddmund Dingen Nordhordland HK 590
20 John Roar Øien Mino HK 550
21 Johannes Nedrebø Skjold HK 520
22 Walter Fagerstrand Mino HK 490
23 Anne Lundsbakken Vallset HK 460
24 Magnus N Fonn Skjold HK 430
25 Einar Lundal Stord HK 400
26 Sverre Dale Nordhordland HK 380
27 Trygve Bolset Skjold HK 360
28 Reidar Nepstad Nordhordland HK 340
29 Arne Drageset Stord HK 320
30 Erik Brennhovd Hobøl HK 300
31 Nils J Juklestad Skjold HK 285
32 Per Lund Gloppen HK 270
33 Gunnar Kvile Gloppen HK 255
34 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 240
35 Ragnar Fredriksen Hobøl HK 225
36 Harald Fagerstrand Mino HK 215
KLASSE 1 B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
37 Ronny Stoddern Mino HK 205
38 Stein Ove Stoddern Mino HK 195
39 Henrik Stokkenes Mino HK 185
40 Helge Flatøy Austblæsa HK 175
41 Dan Törnlind Vallset HK 165
42 Kjell Osland Austblæsa HK 155
43 Perry Lien Mino HK 145
44 Ronald Stoddern Mino HK 135
45 Alv Sunde Vikane HK 125
46 Andreas Bolset Skjold HK 115
47 Øyvind Hegrenes Førde HK 105
48 Leif Heggheim Gloppen HK 95
49 Johannes Solheim Stord HK 85
50 Torbjørg Årdal Skjold HK 75
51 Edvind Austegard Austblæsa HK 70
52 Helge Mørk Austblæsa HK 65
53 Øystein Årdal Skjold HK 60
54 Morten Fløtre Gloppen HK 55
55 Marit Orheim Mino HK 52
56 Oddvar Bolset Skjold HK 50
57 Henning Hegrenes Førde HK 48
58 Ottar Berg Skjold HK 46
59 Jacob Flatøy Austblæsa HK 44
60 Henrik Flatøy Austblæsa HK 42
61 Knut Markhus Austblæsa HK 40