Del på Facebook
Stevne NC 1 2011 Sted Eid Dato lørdag 4. juni 2011
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Magne Gloppestad
KLASSE 1 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Oddmund Dingen Nordhordland HK 1800
2 Per Dalheim Ringeren HK 1600
3 Walter Fagerstrand Mino HK 1450
4 Inge Byrkjeland Mino HK 1350
5 Kurt Johnny Årdal Vikane HK 1250
6 Anne Lundsbakken Vallset HK 1150
7 Nils J Juklestad Skjold HK 1100
8 Reidar Nepstad Nordhordland HK 1050
9 Oddmund Berg Hobøl HK 1000
10 Finn Stavenes Mino HK 950
11 Gunnar J D Bugge Mino HK 910
12 Klaus Solheim Gloppen HK 870
13 Magnus N Fonn Skjold HK 830
14 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 790
15 Synnøve Fagerstrand Mino HK 750
16 Otto Kristiansen Hobøl HK 710
17 Tollef Årdal Skjold HK 670
18 Audhild Sagosen Nordhordland HK 630
19 Stein Ove Stoddern Mino HK 590
20 Helge Flatøy Austblæsa HK 550
21 Per Geir Vatna Stord HK 520
22 Torbjørg Årdal Skjold HK 490
23 Ronald Stoddern Mino HK 460
24 Magnus A Årdal Skjold HK 430
25 Roy Inge Johnsen Nordhordland HK 400
26 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 380
27 John Roar Øien Mino HK 360
28 Dan Törnlind Vallset HK 340
29 Andreas Bolset Skjold HK 320
30 Sverre Nyheim Gloppen HK 300
31 Kjell Osland Austblæsa HK 285
32 Arne Drageset Stord HK 270
33 Harald Fagerstrand Mino HK 255
34 Jim Ertesvåg Austblæsa HK 240
35 Trygve Bolset Skjold HK 225
36 Bjørn Teige Vallset HK 215
KLASSE 1 B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Tormod Flatjord Skjold HK 205
2 Leif Heggheim Gloppen HK 195
3 Perry Lien Mino HK 185
4 Tor Sandvik Mino HK 175
5 Daniel Ripe Skjold HK 165
6 Per Lund Gloppen HK 155
7 Asbjørn Heggdal Vikane HK 145
8 Magne Gloppestad Gloppen HK 135
9 Tor Ola Lundsbakken Vallset HK 125
10 Åse Fure Gloppen HK 115
11 Reidar Skrøppa Gloppen HK 105
12 Ragnar Fredriksen Hobøl HK 95
13 Signar Fauske Førde HK 85
14 Helge Mørk Austblæsa HK 75
15 Alv Sunde Vikane HK 70
16 Henning Hegrenes Førde HK 65
17 Bent Marius Ripe Frøystad Skjold HK 60
18 Øyvind Hegrenes Førde HK 55
19 Jarle Norangshol Mino HK 52
20 Randi Rygg Gloppen HK 50
KLASSE 2
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Kåre Måge Mino HK 1800
2 Ronny Stoddern Mino HK 1600
3 Erik Brennhovd Hobøl HK 1450