Del på Facebook
Stevne NM X-kast 2010 - Halvmatch - herrer 2010 Sted Reed Stadion, Breim Dato søndag 27. juni 2010
Kastemetode X-kast halvmatch Klassifisering NM X-kast
Kontaktperson Juryleder Johannes Nedrebø
KLASSE 1
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR Halvmatch Ringer NC
1 Einar Lundal Stord HK 299
2 Inge Byrkjeland Mino HK 295
3 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 293
4 Alf Lindal Ringeren HK 288
5 Geir Ola Lundsbakken Vallset HK 285
6 Per Dalheim Ringeren HK 281
7 Tollef Årdal Skjold HK 277
8 Kjell Aske Gloppen HK 277
9 Bjørn Teige Vallset HK 272
10 Roy Inge Johnsen Nordhordland HK 262
11 Per Geir Vatna Stord HK 262
12 Magnus N Fonn Skjold HK 259
13 Tor Sandvik Mino HK 258
14 Finn Stavenes Mino HK 255
15 Tormod Flatjord Skjold HK 252
16 Reidar Skrøppa Gloppen HK 251
16 Henning Hegrenes Førde HK 251
18 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 250
19 Arne Drageset Stord HK 249
19 Kåre Stuen Storfjord HK 249
19 Gunnar J D Bugge Mino HK 249
22 Kjell Evensen Vallset HK 248
22 Oddmund Berg Hobøl HK 248
24 Øyvind Hegrenes Førde HK 246
24 Perry Lien Mino HK 246
26 Trygve Bolset Skjold HK 243
27 Kurt Johnny Årdal Vikane HK 242
27 Leif Heggheim Gloppen HK 242
29 Asbjørn Heggdal Vikane HK 241
29 Annar Westerheim Stord HK 241
31 Stig Høynes Mino HK 239
32 Helge Flatøy Austblæsa HK 238
32 Harald Fagerstrand Mino HK 238
32 Johannes Solheim Stord HK 238
35 Signar Fauske Førde HK 237
36 Alv Sunde Vikane HK 232
37 Andreas Bolset Skjold HK 228
37 Otto Kristiansen Hobøl HK 228
39 Per Lund Gloppen HK 225
40 Walter Fagerstrand Mino HK 224
41 Stein Ove Stoddern Mino HK 223
42 Kjell Osland Austblæsa HK 219
43 Tor Ola Lundsbakken Vallset HK 217
44 Ragnar Fredriksen Hobøl HK 216
45 Arne Felde Gloppen HK 216
46 Johannes Nedrebø Skjold HK 214
47 Daniel Ripe Skjold HK 212
48 Helge Mørk Austblæsa HK 205
49 Erling Johnsrud Vallset HK 203
50 Sondre Torgersen Sogn HK 199
51 Jarle Norangshol Mino HK 198
52 Vigleik Skodvin Nordhordland HK 193
53 Magne Hornes Førde HK 192
54 Leif Evensen Vallset HK 180
55 Johannes Monstad Nordhordland HK 176
56 Morten Fløtre Gloppen HK 167
57 Tormod Underdal Sogn HK 165
58 Ronald Stoddern Mino HK 161
59 Knut Markhus Austblæsa HK 90
60 David Underdal Sogn HK 65
KLASSE 2
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR Halvmatch Ringer NC
1 Håvard Blisten Nordhordland HK 178
2 Edvin Øygard Gloppen HK 177
3 Marit Orheim Mino HK 149