Del på Facebook
Stevne NC 1 1998 Sted Reed Stadion Dato lørdag 20. juni 1998
Kastemetode Gloppen \ Kongelag Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Linda Gjøsdal
Resultat som pdf 6-NC 1 1998 - Gloppen.pdf
DAMER
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR Kongelag Ringer NC
1 Astrid Fjellestad Hauge Gloppen HK 92
2 Bjørg Heimdal Solund HK 89
3 Merete Tangnes Karjolen HK 79
4 Åsta Huus Myrmel Skjold HK 76
5 Else Skarstein Vikane HK 70
6 Gerd Engdal Solund HK 69
7 Marit Valaker Vikane HK 67
8 Asbjørg Dingen Nordhordland HK 64
9 Maria Skaaden Gloppen HK 64
10 Torill Heggdal Karjolen HK
11 Kristin Lien Karjolen HK
12 Liv K Eikanger Nordhordland HK
13 Reidun Kvile Gloppen HK
KLASSE 2
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR Kongelag Ringer NC
1 Ole Fimland DA Naustdal
2 Asgeir Årdal Skjold HK
3 Jan Tore Erikstad Skjold HK
4 Sven Petter Finnebotn Høyanger
5 Terje Erikstad Skjold HK
6 Wenche Fimland DA Naustdal
7 Anja Engdal Solund HK
8 Erik Kjerr Skjold HK
KLASSE A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR Kongelag Ringer NC
1 Inge Byrkjeland DA Naustdal 146
2 Torgeir Årdal Skjold HK 124
3 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 124
4 Tollef Årdal Skjold HK 118
5 Oddvar Turøy Førde HK 112
6 Paul Henning Torvund Torvund IL 113
7 Henrik Stokkenes Mino HK 113
8 Øyvind Gjerde Karjolen HK 108
9 Kjell Aske Gloppen HK 106
10 Torbjørg Årdal Skjold HK 103
11 Kristen Lotsberg Mino HK 95
12 Rolf Myklebust Vikane HK 91
13 Linda E Gjøsdal Ørsta HK
14 Signar Fauske Viksdalen HK
15 Norvald Vallestad Viksdalen HK
16 Daniel Ripe Skjold HK
17 Knut Fonn Vikane HK
18 Øyvind Hegrenes Førde HK
19 Jim Ertesvåg Austblæsa HK
20 Brita Ludvigsen Spiralen HC
21 Johnny T. Årdal Skjold HK
22 Oddmund Dingen Nordhordland HK
23 Helge Flatøy Austblæsa HK
24 Johannes Nedrebø Skjold HK
25 Rune Felde Hobøl HK
26 Arne Drageset Nordhordland HK
27 Rune Sæbø Karjolen HK
28 Magnus Austrheim Nordhordland HK
29 Knut Andersen Mino HK
30 Kåre Stuen Storfjord HK
31 Stig Høynes Mino HK
32 Tor Kristian Andersen Lier HK
33 Magnus Fonn Nordhordland HK
34 Are Totland Nordhordland HK
35 Tor Sandvik Mino HK
36 Jarle Erikstad Skjold HK
KLASSE B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR Kongelag Ringer NC
1 Svein A Heggdal Karjolen HK 121
2 Øystein Årdal Skjold HK 108
3 Kjell Standal Ørsta HK 113
4 Arne Felde Gloppen HK 106
5 Jan Bruland Førde HK 108
6 Gunnar Kvile Gloppen HK 102
7 Signe T Barstad Ørsta HK 100
8 Jørgen Årdal Storfjord HK 97
9 Arne Klakegg Storfjord HK 88
10 Per Lund Gloppen HK 94
11 Kjell Osland Austblæsa HK 89
12 Sverre Dale Nordhordland HK 85
13 Per Geir Vatna Stord HK
14 Leif Heggheim Gloppen HK
15 Ola Flo Ørsta HK
16 Reidar Skrøppa Breim
17 Svein Jarle Fimreite Tylderingen HK
18 Olav Årdal Vikane HK
19 Leif Evensen Vallset HK
20 John Herman Sørheim Stord HK
21 Raymond Engdal Solund HK
22 Gunvald Hafsås Mino HK
23 Alv Sunde Vikane HK
24 Gunnar Degnepoll Mino HK
25 Lars S Klakegg Skjold HK
26 Olav Solheim Gloppen HK
27 Ola Espe Tylderingen HK
28 Reidar Heggdal Vikane HK
29 Tormod Flatjord Skjold HK
30 Stian Orrestad Tylderingen HK
31 Lars L Klakegg Skjold HK
32 Audun Austegard Austblæsa HK
33 Helge Ludvigsen Spiralen HC
34 Johannes Monstad Nordhordland HK
35 Tor Fuglestrand Skjold HK
36 Helge Mørk Austblæsa HK
37 Knut Markhus Austblæsa HK
38 Trond Dale Nordhordland HK
39 Omar Liheim Tylderingen HK
40 Audhild Sagosen Nordhordland HK
41 Bjarne Solend Austblæsa HK
42 Per Gunnar Nilsen Austblæsa HK
43 Tommy Engdal Solund HK
44 Sølve Merkesdal Nordhordland HK
45 Sigmund Austegard Austblæsa HK
46 Jon Årdal Storfjord HK
47 Edvind Austegard Austblæsa HK
48 Morten Røstadbotn Tylderingen HK
49 Kåre Lærum Tylderingen HK