Del på Facebook
Stevne NC 4 - Avslutning - Jølster Sted Vassenden Dato søndag 24. august 2003
Kastemetode Gloppen \ Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Kristen Lotsberg
DAMER
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Audhild Sagosen Nordhordland HK 1800
2 Åsta Huus Myrmel Skjold HK 1600
3 Synnøve Fagerstrand Mino HK 1450
4 Torbjørg Årdal Skjold HK 1350
5 Else Skarstein Vikane HK 1250
6 Torill Heggdal Karjolen HK 1150
7 Merete Tangnes Karjolen HK 1100
8 Silje Vatna Stord HK 1050
KLASSE 1 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Kristen Lotsberg Mino HK 1800
2 Edmond Bakkelund Vallset HK 1600
3 Signar Fauske Førde HK 1450
4 Oddvar Turøy Førde HK 1350
5 Jakob Kvile Gloppen HK 1250
6 Tollef Årdal Skjold HK 1150
7 Oddmund Dingen Nordhordland HK 1100
8 Jan Bruland Førde HK 1050
9 Daniel Ripe Skjold HK 1000
10 Magnus Austrheim Nordhordland HK 950
11 Jarle Erikstad Skjold HK 910
12 Leif Heggheim Gloppen HK 870
13 Asbjørn Furevik Førde HK 830
14 Rolf Myklebust Vikane HK 790
15 Svein A Heggdal Karjolen HK 750
16 Arne Drageset Nordhordland HK 710
17 Inge Byrkjeland Førde HK 670
18 Paul Henning Torvund Torvund IL 630
19 Stig Høynes Mino HK 590
20 Annar Westerheim Stord HK 550
21 Rune Sæbø Karjolen HK 520
22 Svein Olsen Hobøl HK 490
23 Magnus Fonn Nordhordland HK 460
24 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 430
25 Knut Fonn Vikane HK 400
26 Gunnar J D Bugge Mino HK 380
27 Oddmund Berg Hobøl HK 360
28 Kjell Gjøsdal Ørsta HK 340
29 Johannes Nedrebø Skjold HK 320
30 Knut Klakegg Skjold HK 300
31 Nils J Juklestad Skjold HK 285
32 John Roar Øien Mino HK 270
33 Klaus Solheim Gloppen HK 255
34 Sverre Dale Nordhordland HK 240
35 Jim Ertesvåg Austblæsa HK 225
36 Leif Evensen Vallset HK 215
KLASSE 1 B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Einar Lundal Gro IL 205
2 Tor Sandvik Mino HK 195
3 Morten Torvund Torvund IL 185
4 Johannes Solheim Gro IL 175
5 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 165
6 Ingve Haaskjold Ørsta HK 155
7 Harald Fagerstrand Mino HK 145
8 Olav Årdal Vikane HK 135
9 Øyvind Hegrenes Førde HK 125
10 Gunvald Hafsås Mino HK 115
11 Reidar Nepstad Nordhordland HK 105
12 Tormod Flatjord Skjold HK 95
13 Otto Kristiansen Hobøl HK 85
14 Johannes Vie Førde HK 75
15 Asbjørn Heggdal Karjolen HK 70
16 Ragnar Fredriksen Hobøl HK 65
17 Per Geir Vatna Stord HK 60
18 Are Totland Nordhordland HK 55
19 Lars L Klakegg Skjold HK 52
20 Walter Fagerstrand Mino HK 50
21 Knut Andersen Mino HK 48
22 Trygve Vie Førde HK 46
23 Helge Flatøy Austblæsa HK 44
24 Kjell Kristian Dahl Stord HK 42
25 Nils Runnane Stord HK 40
26 Sigmund Austegard Austblæsa HK 38
27 Helge Mørk Austblæsa HK 36
28 Vigleik Skodvin Nordhordland HK 34
29 Linda G Stavset Ørsta HK 32
30 Bjarne Solend Austblæsa HK 30
31 Per Jørgen Myhre Stord HK 28
32 Hallgeir Westerheim Stord HK 26
33 Ole Fimland Førde HK 24
KLASSE 2
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Henning Hegrenes Førde HK
2 Morten Fløtre Gloppen HK