Del på Facebook
Stevne NC 3 2000 i Jølster Sted Vassenden i Jølster Dato søndag 20. august 2000
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Magne Gloppestad
DAMER
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Else Skarstein Vikane HK 900
2 Synnøve Fagerstrand Mino HK 800
3 Wenche Fimland Førde HK 725
4 Silje Vatna Stord HK 675
KLASSE A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Signar Fauske Førde HK 900
2 Knut Fonn Vikane HK 800
3 Inge Byrkjeland Førde HK 725
4 Bjørg Askeland Nordhordland HK 675
5 Oddvar Turøy Førde HK 625
6 Tollef Årdal Skjold HK 575
7 Johannes Nedrebø Skjold HK 550
8 Magnus Austrheim Nordhordland HK 525
9 Signe T Barstad Ørsta HK 500
10 Jakob Kvile Gloppen HK 475
11 Stig Høynes Mino HK 450
12 Per Lund Gloppen HK 425
13 Daniel Ripe Skjold HK 400
14 Kåre Stuen Storfjord HK 375
15 Helge Flatøy Austblæsa HK 350
16 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 325
17 Torbjørg Årdal Skjold HK 300
18 Jim Ertesvåg Austblæsa HK 275
19 Rolf Myklebust Vikane HK 250
20 Asbjørn Furevik Førde HK 225
21 Magnus Fonn Nordhordland HK 200
22 Tor Kristian Andersen Lier HK 175
23 Oddmund Dingen Nordhordland HK 150
24 Øyvind Hegrenes Førde HK 125
25 Gunnar J D Bugge Mino HK 100
26 Per Geir Vatna Stord HK 90
27 Jan Bruland Førde HK 80
28 Henrik Stokkenes Mino HK 70
29 Tor Sandvik Mino HK 60
30 Sigmund Austegard Austblæsa HK 50
31 Sverre Dale Nordhordland HK 40
32 Arne Drageset Nordhordland HK 30
33 Linda E Gjøsdal Ørsta HK
34 Harald Glomnes Nordhordland HK
KLASSE B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Rune Sæbø Karjolen HK 900
2 Gunvald Hafsås Mino HK 800
3 Johnny T. Årdal Skjold HK 725
4 Magnus A Årdal Skjold HK 675
5 Tormod Flatjord Skjold HK 625
6 Alv Sunde Vikane HK 575
7 Arne Klakegg Storfjord HK 550
8 Magne Gloppestad Gloppen HK 525
9 Tohnny Borge Hobøl HK 500
10 Oddmund Berg Hobøl HK 475
11 Johannes Solheim Gro IL 450
12 Øystein Årdal Skjold HK 425
13 Kjell Osland Austblæsa HK 400
14 Lars S Klakegg Skjold HK 375
15 Audun Austegard Austblæsa HK 350
16 Svein Olsen Hobøl HK 325
17 Einar Lundal Gro IL 300
18 Trygve Bolset Skjold HK 275
19 Nils J Juklestad Skjold HK 250
20 Johannes Vie Førde HK 225
21 Ole Fimland Førde HK 200
22 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 175
23 Bjørn Johnsen Skjold HK 150
24 Vigleik Skodvin Nordhordland HK 125
25 Audhild Sagosen Nordhordland HK 100
26 Trygve Årdal Skjold HK 90
27 Kjell Gjøsdal Ørsta HK 80
28 Gunnar Vatsøy Austblæsa HK 70
29 Otto Kristiansen Hobøl HK 60
30 Annar Westerheim Stord HK 50
31 Walter Fagerstrand Mino HK 40
32 Harald Fagerstrand Mino HK 30
33 Jostein Myrold Mino HK
34 Per Gunnar Nilsen Austblæsa HK
35 Kristian Stuen Storfjord HK
36 Birger Skogstad Stord HK
37 Petter Lingjerde Austblæsa HK
38 Johannes Monstad Nordhordland HK
39 Per Jørgen Myhre Stord HK
40 Hallgeir Westerheim Stord HK
41 Gudvin Verlo Florø
42 Helge Mørk Austblæsa HK
43 Olav Årdal Vikane HK
44 Lars L Klakegg Skjold HK
45 Bjarne Solend Austblæsa HK
47 Edvind Austegard Austblæsa HK
48 Jon Årdal Storfjord HK
KLASSE C
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Bjørn Skogvoll Stord HK
2 Andreas Bolset Skjold HK
3 Morten Fløtre Gloppen HK
4 Reidar Nepstad Nordhordland HK
5 Henning Hegrenes Førde HK
6 Oddvar Bolset Skjold HK