Del på Facebook
Stevne NC 2 2000 Sted Vassenden Dato lørdag 19. august 2000
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Rolf Myklebust
DAMER
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Else Skarstein Vikane HK 900
2 Synnøve Fagerstrand Mino HK 800
3 Wenche Fimland Førde HK 725
4 Silje Vatna Stord HK 675
KLASSE A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Stig Høynes Mino HK 900
2 Knut Fonn Vikane HK 800
3 Daniel Ripe Skjold HK 725
4 Rolf Myklebust Vikane HK 675
5 Inge Byrkjeland Førde HK 625
6 Johannes Nedrebø Skjold HK 575
7 Gunnar J D Bugge Mino HK 550
8 Tor Kristian Andersen Lier HK 525
9 Bjørg Askeland Nordhordland HK 500
10 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 475
11 Øyvind Hegrenes Førde HK 450
12 Asbjørn Furevik Førde HK 425
13 Tollef Årdal Skjold HK 400
14 Jakob Kvile Gloppen HK 375
15 Magnus Austrheim Nordhordland HK 350
16 Torbjørg Årdal Skjold HK 325
17 Jan Bruland Førde HK 300
18 Harald Glomnes Nordhordland HK 275
19 Oddvar Turøy Førde HK 250
20 Oddmund Dingen Nordhordland HK 225
21 Jim Ertesvåg Austblæsa HK 200
22 Kåre Stuen Storfjord HK 175
23 Magnus Fonn Nordhordland HK 150
24 Signe T Barstad Ørsta HK 125
25 Henrik Stokkenes Mino HK 100
26 Helge Flatøy Austblæsa HK 90
27 Brita Ludvigsen Spiralen HC 80
28 Signar Fauske Førde HK 70
29 Sverre Dale Nordhordland HK 60
30 Arne Drageset Nordhordland HK 50
31 Per Lund Gloppen HK 40
32 Per Geir Vatna Stord HK 30
33 Sigmund Austegard Austblæsa HK
34 Tor Sandvik Mino HK
35 Linda E Gjøsdal Ørsta HK
36 Oskar Fonn Skjold HK
KLASSE B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Johnny T. Årdal Skjold HK 900
2 Øystein Årdal Skjold HK 800
3 Oddmund Berg Hobøl HK 725
4 Lars S Klakegg Skjold HK 675
5 Johannes Solheim Gro IL 625
6 Kjell Osland Austblæsa HK 575
7 Rune Sæbø Karjolen HK 550
8 Petter Lingjerde Austblæsa HK 525
9 Gunvald Hafsås Mino HK 500
10 Trygve Årdal Skjold HK 475
11 Johannes Vie Førde HK 450
12 Audhild Sagosen Nordhordland HK 425
13 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 400
14 Johannes Monstad Nordhordland HK 375
15 Per Gunnar Nilsen Austblæsa HK 350
16 Kristian Stuen Storfjord HK 325
17 Magnus A Årdal Skjold HK 300
18 Alv Sunde Vikane HK 275
19 Jarle Erikstad Skjold HK 250
20 Tohnny Borge Hobøl HK 225
21 Nils J Juklestad Skjold HK 200
22 Magne Gloppestad Gloppen HK 175
23 Otto Kristiansen Hobøl HK 150
24 Annar Westerheim Stord HK 125
25 Svein Olsen Hobøl HK 100
26 Leif Evensen Vallset HK 90
27 Vigleik Skodvin Nordhordland HK 80
28 Jostein Myrold Mino HK 70
29 Ole Fimland Førde HK 60
30 Tormod Flatjord Skjold HK 50
31 Per Jørgen Myhre Stord HK 40
32 Lars L Klakegg Skjold HK 30
33 Reidar Skrøppa Gloppen HK
34 Kjell Gjøsdal Ørsta HK
35 Trygve Bolset Skjold HK
36 Olav Årdal Vikane HK
37 Walter Fagerstrand Mino HK
38 Einar Lundal Gro IL
39 Arne Klakegg Storfjord HK
40 Tom Årdal Skjold HK
41 Bjarne Solend Austblæsa HK
42 Hallgeir Westerheim Stord HK
43 Birger Skogstad Stord HK
44 Audun Austegard Austblæsa HK
45 Harald Fagerstrand Mino HK
46 Gunnar Vatsøy Austblæsa HK
47 Helge Mørk Austblæsa HK
48 Gudvin Verlo Florø
49 John Roar Øien Mino HK
50 Edvind Austegard Austblæsa HK
51 Jon Årdal Storfjord HK
52 Knut Markhus Austblæsa HK
KLASSE C
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Bjørn Skogvoll Stord HK
2 Andreas Bolset Skjold HK
3 Henning Hegrenes Førde HK
4 Reidar Nepstad Nordhordland HK
5 Morten Fløtre Gloppen HK