Del på Facebook
Stevne NC 3 Singel 2004 -Førde Sted Førde Dato lørdag 21. august 2004
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Tormod Flatjord
DAMER A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Inger Dale Erdalsdal Førde HK 1800
2 Kari Johnsrud Vallset HK 1600
3 Audhild Sagosen Nordhordland HK 1450
4 Brita Ludvigsen Spiralen HC 1350
DAMER B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
5 Torbjørg Årdal Skjold HK 1250
6 Synnøve Fagerstrand Mino HK 1150
KLASSE 1 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Tollef Årdal Skjold HK 1800
2 Signar Fauske Førde HK 1600
3 Kristen Lotsberg Mino HK 1450
4 Per Dalheim Svingskoen HK 1350
5 Rolf Myklebust Vikane HK 1250
6 Geir Ola Lundsbakken Vallset HK 1150
7 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 1100
8 Gunnar J D Bugge Mino HK 1050
9 Knut Fonn Vikane HK 1000
10 Alf Lindal Ringeren HK 950
11 Oddvar Turøy Førde HK 910
12 Tor Kristian Andersen Lier HK 870
13 Arne Drageset Nordhordland HK 830
14 Stig Høynes Mino HK 790
15 Daniel Ripe Skjold HK 750
16 Oddmund Dingen Nordhordland HK 710
17 Leif Heggheim Gloppen HK 670
18 Harald Fagerstrand Mino HK 630
19 Per Geir Vatna Stord HK 590
20 Alv Sunde Vikane HK 550
21 Inge Byrkjeland Førde HK 520
22 Jakob Kvile Gloppen HK 490
23 Jan Bruland Førde HK 460
24 Nils J Juklestad Skjold HK 430
25 Trygve Vie Førde HK 400
26 Leif Evensen Vallset HK 380
27 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 360
KLASSE 1 B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
28 Walter Fagerstrand Mino HK 340
29 Bjørn Teige Vallset HK 320
30 Johannes Nedrebø Skjold HK 300
31 Kjell Gjøsdal Ørsta HK 285
32 Harald Glomnes Nordhordland HK 270
33 Perry Lien Mino HK 255
34 Ole Fimland Førde HK 240
35 Magnus A Årdal Skjold HK 225
36 Magnus Austrheim Nordhordland HK 215
37 Jim Ertesvåg Austblæsa HK 205
38 Henrik Stokkenes Mino HK 195
39 John Roar Øien Mino HK 185
40 Tormod Flatjord Skjold HK 175
41 Torbjørn Bjørkedal Mino HK 165
42 Sigmund Austegard Austblæsa HK 155
43 Vigleik Skodvin Nordhordland HK 145
44 Reidar Nepstad Nordhordland HK 135
45 Signe T Barstad Ørsta HK 125
46 Linda G Stavset Ørsta HK 115
47 Kjell Osland Austblæsa HK 105
48 Magne Gloppestad Gloppen HK 95
49 Sverre Dale Nordhordland HK 85
50 Johannes Vie Førde HK 75
51 Henning Hegrenes Førde HK 70
52 Bjarne Solend Austblæsa HK 65
KLASSE 2
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Marit Orheim Mino HK 1800
2 Glenn Nepstad Nordhordland HK 1600