Del på Facebook
Stevne NC 4 - Norgescup-avslutning Sted Innvik Dato søndag 3. september 2006
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Magne Gloppestad
DAMER A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Anne Lundsbakken Vallset HK 1800
2 Synnøve Fagerstrand Mino HK 1600
3 Åse Fure Gloppen HK 1450
4 Monica Lundsbakken Vallset HK 1350
5 Torbjørg Årdal Skjold HK 1250
6 Audhild Sagosen Nordhordland HK 1150
7 Anne Grete Straumsøy Stord HK 1100
8 Else Skarstein Vikane HK 1050
9 Asbjørg Dingen Nordhordland HK 1000
KLASSE 1 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Alf Lindal Ringeren HK 1800
2 Tollef Årdal Skjold HK 1600
3 Oddmund Berg Hobøl HK 1450
4 Magnus Austrheim Nordhordland HK 1350
5 Geir Ola Lundsbakken Vallset HK 1250
6 Per Dalheim Ringeren HK 1150
7 Oddmund Dingen Nordhordland HK 1100
8 Signar Fauske Førde HK 1050
9 Johan Straumsøy Stord HK 1000
9 Johan Straumsøy Stord HK 1000
11 Nils J Juklestad Skjold HK 910
12 Kurt Johnny Årdal Vikane HK 870
13 Bjørn Teige Vallset HK 830
14 Einar Lundal Stord HK 790
15 Magne Frøystad Skjold HK 750
16 Annar Westerheim Stord HK 710
17 Daniel Ripe Skjold HK 670
18 Asbjørn Heggdal Vikane HK 630
19 Rolf Myklebust Vikane HK 590
20 Gunnar J D Bugge Mino HK 550
21 Arne Drageset Nordhordland HK 520
22 Oddvar Turøy Førde HK 490
23 Trygve Vie Førde HK 460
24 Walter Fagerstrand Mino HK 430
25 Magnus A Årdal Skjold HK 400
26 Stig Høynes Mino HK 380
27 Otto Kristiansen Hobøl HK 360
KLASSE 1 B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
28 Reidar Nepstad Nordhordland HK 340
29 Harald Fagerstrand Mino HK 320
30 Henrik Stokkenes Mino HK 300
31 Leif Heggheim Gloppen HK 285
32 Per Geir Vatna Stord HK 270
33 Henning Hegrenes Førde HK 255
34 Knut Klakegg Skjold HK 240
35 Olav Årdal Vikane HK 225
36 Jan Bruland Førde HK 215
37 Sverre Dale Nordhordland HK 205
38 Tor Ola Lundsbakken Vallset HK 195
39 Rune Sæbø Karjolen HK 185
40 Tormod Flatjord Skjold HK 175
41 Leif Evensen Vallset HK 165
42 Per Lund Gloppen HK 155
43 Kåre Stuen Storfjord HK 145
44 Alv Sunde Vikane HK 135
45 Kristian Stuen Storfjord HK 125
46 Magne Gloppestad Gloppen HK 115
47 Øyvind Hegrenes Førde HK 105
48 Jon Skåden Vikane HK 95
49 Vigleik Skodvin Nordhordland HK 85
50 Johannes Nedrebø Skjold HK 75
51 Lars L Klakegg Skjold HK 70
52 Morten Fløtre Gloppen HK 65
53 Johannes Monstad Nordhordland HK 60
KLASSE 2 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Ann Renate Langø Storfjord HK 1800
2 Bent Marius Ripe Frøystad Skjold HK 1600
3 Wenche Stuen Storfjord HK 1450
4 Tor Årdal Storfjord HK 1350
5 Kristine Moldestad Storfjord HK 1250