Del på Facebook
Stevne Norgescup Sted Nordfjordeid Dato lørdag 1. september 2007
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Rolf Myklebust
KLASSE 1 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Signar Fauske Førde HK 1800
2 Daniel Ripe Skjold HK 1600
3 Per Dalheim Ringeren HK 1450
4 Annar Westerheim Stord HK 1350
5 Geir Ola Lundsbakken Vallset HK 1250
6 Dan Törnlind Vallset HK 1150
7 Sverre Dale Nordhordland HK 1100
8 Kurt Johnny Årdal Vikane HK 1050
9 Tollef Årdal Skjold HK 1000
10 Kristen Lotsberg Mino HK 950
11 Harald Fagerstrand Mino HK 910
12 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 870
13 Tormod Flatjord Skjold HK 830
14 Tor Sandvik Mino HK 790
15 Stig Høynes Mino HK 750
16 Knut Fonn Vikane HK 710
17 Oddmund Dingen Nordhordland HK 670
18 John Roar Øien Mino HK 630
19 Per Geir Vatna Stord HK 590
20 Synnøve Fagerstrand Mino HK 550
21 Reidar Skrøppa Gloppen HK 520
22 Walter Fagerstrand Mino HK 490
23 Alv Sunde Vikane HK 460
24 Alf Lindal Ringeren HK 430
25 Oddvar Turøy Førde HK 400
26 Rolf Myklebust Vikane HK 380
27 Asbjørn Heggdal Vikane HK 360
28 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 340
29 Hallgeir Westerheim Stord HK 320
30 Henning Hegrenes Førde HK 300
31 Einar Lundal Stord HK 285
32 Perry Lien Mino HK 270
33 Johannes Solheim Stord HK 255
34 Kari Johnsrud Vallset HK 240
35 Jim Ertesvåg Austblæsa HK 225
36 Anne Lundsbakken Vallset HK 215
KLASSE 1 B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Oddmund Berg Hobøl HK 205
2 Leif Heggheim Gloppen HK 195
3 Reidar Nepstad Nordhordland HK 185
4 Kjell Osland Austblæsa HK 175
5 Svein Olsen Hobøl HK 165
6 Gunnar J D Bugge Mino HK 155
7 Olav Årdal Vikane HK 145
8 Audhild Sagosen Nordhordland HK 135
9 Torbjørg Årdal Skjold HK 125
10 Per Lund Gloppen HK 115
11 Bjørn Teige Vallset HK 105
12 Knut Klakegg Skjold HK 95
13 Leif Evensen Vallset HK 85
14 Magne Gloppestad Gloppen HK 75
15 Torbjørn Bjørkedal Mino HK 70
16 Johannes Nedrebø Skjold HK 65
17 Bjarne Solend Austblæsa HK 60
18 Sverre Nyheim Gloppen HK 55
19 Monica Lundsbakken Vallset HK 52
20 Øyvind Hegrenes Førde HK 50
21 Trygve Vie Førde HK 48
22 Helge Mørk Austblæsa HK 46
23 Åse Fure Gloppen HK 44
24 Lars L Klakegg Skjold HK 42
25 Jarle Norangshol Storfjord HK 40
26 Tor Ola Lundsbakken Vallset HK 38
KLASSE 2 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR NC
1 Tor Årdal Storfjord HK 1800
2 Bent Marius Ripe Frøystad Skjold HK 1600
3 Finn Stavenes Mino HK 1450
4 Kenneth Fagerstrand Mino HK 1350