Del på Facebook
Stevne NM Lag Sted Breim Dato lørdag 18. juni 2022
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NM Lag
Kontaktperson Magne Gloppestad Juryleder Johannes Nedrebø
Resultat som pdf NM 4-mannslag-resultatliste-2022.pdf

Denne resultatlisten er ikkje komplett og kan inneholde feil. Dette blir oppdatert fortløpende.

KLASSE 1 A
PL. KLUBB Navn P. INNL SKÅR Vis detaljer
1 Mino HK
Finn Stavenes
Stein Ove Stoddern
Harald Fagerstrand
Henrik Stokkenes
1 Mino HK Finn Stavenes (M)
1 Mino HK Stein Ove Stoddern (M)
1 Mino HK Harald Fagerstrand (M)
1 Mino HK Henrik Stokkenes (M)
2 Skjold HK
Signar Fauske
Oddvar Turøy
Tom Årdal
Gro Dvergsdal
2 Skjold HK Signar Fauske (M)
2 Skjold HK Oddvar Turøy (M)
2 Skjold HK Tom Årdal (M)
2 Skjold HK Gro Dvergsdal (K)
3 Nordhordland HK
Roy Inge Johnsen
Sverre Dale
Reidar Nepstad
Oddmund Dingen
3 Nordhordland HK Roy Inge Johnsen (M)
3 Nordhordland HK Sverre Dale (M)
3 Nordhordland HK Reidar Nepstad (M)
3 Nordhordland HK Oddmund Dingen (M)
4 Nordhordland HK
Stord HK
John Strandenes
Harald Glomnes
Audhild Sagosen
Dag Otto Koppang
4 Nordhordland HK John Strandenes (M)
4 Nordhordland HK Harald Glomnes (M)
4 Nordhordland HK Audhild Sagosen (K)
4 Stord HK Dag Otto Koppang (M)
5 Hobøl HK
Kjetil Tangen
Frode Rønningen
Per Dalheim
Ragnar Fredriksen
5 Hobøl HK Kjetil Tangen (M)
5 Hobøl HK Frode Rønningen (M)
5 Hobøl HK Per Dalheim (M)
5 Hobøl HK Ragnar Fredriksen (M)
6 Skjergard HK
Geir Olav Sebjørnsen
Kåre Måge
Magne Riise
Jannicke Hagen
6 Skjergard HK Geir Olav Sebjørnsen (M)
6 Skjergard HK Kåre Måge (M)
6 Skjergard HK Magne Riise (M)
6 Skjergard HK Jannicke Hagen (K)
7 Nordhordland HK
Sondre Torgersen
Bente Torgersen
Lillian T. Skjerdal
Tom Erik Hjellhaug
7 Nordhordland HK Sondre Torgersen (M)
7 Nordhordland HK Bente Torgersen (K)
7 Nordhordland HK Lillian T. Skjerdal (K)
7 Nordhordland HK Tom Erik Hjellhaug (M)
8 Austblæsa HK
Jim Ertesvåg
Arnfinn Austegard
Helge Flatøy
Kjell Osland
8 Austblæsa HK Jim Ertesvåg (M)
8 Austblæsa HK Arnfinn Austegard (M)
8 Austblæsa HK Helge Flatøy (M)
8 Austblæsa HK Kjell Osland (M)
KLASSE 1 B
PL. KLUBB Navn P. INNL SKÅR Vis detaljer
9 Skjold HK
Tollef Årdal
Trygve Bolset
Johannes Nedrebø
Terje Førde
9 Skjold HK Tollef Årdal (M)
9 Skjold HK Trygve Bolset (M)
9 Skjold HK Johannes Nedrebø (M)
9 Skjold HK Terje Førde (M)
10 Hjørundfjord HK
Gloppen HK
Harald Standal
Hogne Bjørdalsbakke
Klaus Solheim
Morten Fløtre
10 Hjørundfjord HK Harald Standal (M)
10 Hjørundfjord HK Hogne Bjørdalsbakke (M)
10 Gloppen HK Klaus Solheim (M)
10 Gloppen HK Morten Fløtre (M)
11 Hobøl HK
Steinar Tangen
Oddvar Slettemo
Ragnar Arntzen
Mette Tangen
11 Hobøl HK Steinar Tangen (M)
11 Hobøl HK Oddvar Slettemo (M)
11 Hobøl HK Ragnar Arntzen (M)
11 Hobøl HK Mette Tangen (K)