Del på Facebook
Stevne NM Par Sted Breim Dato lørdag 18. juni 2022
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NM Par
Kontaktperson Magne Gloppestad Juryleder Johannes Nedrebø
Resultat som pdf NM-PAR-2022.pdf

Denne resultatlisten er ikkje komplett og kan inneholde feil. Dette blir oppdatert fortløpende.

KLASSE 1 A
PL. KLUBB Navn P. INNL SKÅR Vis detaljer
1 Mino HK Harald Fagerstrand
Finn Stavenes
1 Mino HK Harald Fagerstrand (M)
1 Mino HK Finn Stavenes (M)
2 Nordhordland HK Roy Inge Johnsen
Oddmund Dingen
2 Nordhordland HK Roy Inge Johnsen (M)
2 Nordhordland HK Oddmund Dingen (M)
3 Skjold HK Oddvar Turøy
Signar Fauske
3 Skjold HK Oddvar Turøy (M)
3 Skjold HK Signar Fauske (M)
4 Skjold HK Gro Dvergsdal
Tom Årdal
4 Skjold HK Gro Dvergsdal (K)
4 Skjold HK Tom Årdal (M)
5 Mino HK Henrik Stokkenes
Stein Ove Stoddern
5 Mino HK Henrik Stokkenes (M)
5 Mino HK Stein Ove Stoddern (M)
6 Nordhordland HK Harald Glomnes
Audhild Sagosen
6 Nordhordland HK Harald Glomnes (M)
6 Nordhordland HK Audhild Sagosen (K)
7 Austblæsa HK Jim Ertesvåg
Arnfinn Austegard
7 Austblæsa HK Jim Ertesvåg (M)
7 Austblæsa HK Arnfinn Austegard (M)
8 Skjold HK Trygve Bolset
Tollef Årdal
8 Skjold HK Trygve Bolset (M)
8 Skjold HK Tollef Årdal (M)
9 Skjergard HK Geir Olav Sebjørnsen
Kåre Måge
9 Skjergard HK Geir Olav Sebjørnsen (M)
9 Skjergard HK Kåre Måge (M)
10 Hobøl HK Frode Rønningen
Per Dalheim
10 Hobøl HK Frode Rønningen (M)
10 Hobøl HK Per Dalheim (M)
11 Hobøl HK Kjetil Tangen
Steinar Tangen
11 Hobøl HK Kjetil Tangen (M)
11 Hobøl HK Steinar Tangen (M)
12 Skjold HK Terje Førde
Johannes Nedrebø
12 Skjold HK Terje Førde (M)
12 Skjold HK Johannes Nedrebø (M)
13 Nordhordland HK Sondre Torgersen
Tom Erik Hjellhaug
13 Nordhordland HK Sondre Torgersen (M)
13 Nordhordland HK Tom Erik Hjellhaug (M)
KLASSE 1 B
PL. KLUBB Navn P. INNL SKÅR Vis detaljer
14 Nordhordland HK Sverre Dale
Reidar Nepstad
14 Nordhordland HK Sverre Dale (M)
14 Nordhordland HK Reidar Nepstad (M)
15 Hjørundfjord HK Harald Standal
Hogne Bjørdalsbakke
15 Hjørundfjord HK Harald Standal (M)
15 Hjørundfjord HK Hogne Bjørdalsbakke (M)
16 Hobøl HK Ragnar Arntzen
Oddvar Slettemo
16 Hobøl HK Ragnar Arntzen (M)
16 Hobøl HK Oddvar Slettemo (M)
17 Skjergard HK Jannicke Hagen
Magne Riise
17 Skjergard HK Jannicke Hagen (K)
17 Skjergard HK Magne Riise (M)
18 Gloppen HK Gunnar Kvile
Morten Fløtre
18 Gloppen HK Gunnar Kvile (M)
18 Gloppen HK Morten Fløtre (M)
19 Nordhordland HK Bente Torgersen
Lillian T. Skjerdal
19 Nordhordland HK Bente Torgersen (K)
19 Nordhordland HK Lillian T. Skjerdal (K)
20 Nordhordland HK / Stord HK John Strandenes
Dag Otto Koppang
20 Nordhordland HK John Strandenes (M)
20 Stord HK Dag Otto Koppang (M)
21 Austblæsa HK Helge Flatøy
Kjell Osland
21 Austblæsa HK Helge Flatøy (M)
21 Austblæsa HK Kjell Osland (M)
22 Hobøl HK Mette Tangen
Kirsti Ramtjernåsen
22 Hobøl HK Mette Tangen (K)
22 Hobøl HK Kirsti Ramtjernåsen (K)