Del på Facebook
Stevne NM Lag Sted Lindås Dato lørdag 15. august 2020
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NM Lag
Kontaktperson Lars Arne Kolås Juryleder Jim Ertesvåg
Resultat som pdf NM-lag-2020.pdf

Denne resultatlisten er ikkje komplett og kan inneholde feil. Dette blir oppdatert fortløpende.

KLASSE 1 A
PL. KLUBB Navn P. INNL SKÅR Vis detaljer
1 Nordhordland HK
Reidar Nepstad
Oddmund Dingen
Roy Inge Johnsen
Inge Byrkjeland
1 Nordhordland HK Reidar Nepstad (M)
1 Nordhordland HK Oddmund Dingen (M)
1 Nordhordland HK Roy Inge Johnsen (M)
1 Nordhordland HK Inge Byrkjeland (M)
2 Mino HK
Stein Ove Stoddern
Walter Fagerstrand
Finn Stavenes
Ronny Stoddern
2 Mino HK Stein Ove Stoddern (M)
2 Mino HK Walter Fagerstrand (M)
2 Mino HK Finn Stavenes (M)
2 Mino HK Ronny Stoddern (M)
3 Skjold HK
Trygve Bolset
Tom Årdal
Tollef Årdal
Nils J Juklestad
3 Skjold HK Trygve Bolset (M)
3 Skjold HK Tom Årdal (M)
3 Skjold HK Tollef Årdal (M)
3 Skjold HK Nils J Juklestad (M)
4 Austblæsa HK
Arnfinn Austegard
Jim Ertesvåg
Helge Flatøy
Henrik Flatøy
4 Austblæsa HK Arnfinn Austegard (M)
4 Austblæsa HK Jim Ertesvåg (M)
4 Austblæsa HK Helge Flatøy (M)
4 Austblæsa HK Henrik Flatøy (M)
5 Skjergard HK
Geir Olav Sebjørnsen
Rune Torsvik
Kåre Måge
Kåre Trondsen
5 Skjergard HK Geir Olav Sebjørnsen (M)
5 Skjergard HK Rune Torsvik (M)
5 Skjergard HK Kåre Måge (M)
5 Skjergard HK Kåre Trondsen (M)
6 Nordhordland HK
Audhild Sagosen
Morten Sakstad
Lars Arne Kolås
Harald Glomnes
6 Nordhordland HK Audhild Sagosen (K)
6 Nordhordland HK Morten Sakstad (M)
6 Nordhordland HK Lars Arne Kolås (M)
6 Nordhordland HK Harald Glomnes (M)
7 Hobøl HK
Spiralen HC
Steinar Tangen
Ragnar Arntzen
Per-Ivar Lomheim
Ragnar Fredriksen
7 Hobøl HK Steinar Tangen (M)
7 Hobøl HK Ragnar Arntzen (M)
7 Spiralen HC Per-Ivar Lomheim (M)
7 Hobøl HK Ragnar Fredriksen (M)
8 Nordhordland HK
Sverre Dale
Arvid Reigstad
Sondre Torgersen
Jesper Naasen
8 Nordhordland HK Sverre Dale (M)
8 Nordhordland HK Arvid Reigstad (M)
8 Nordhordland HK Sondre Torgersen (M)
8 Nordhordland HK Jesper Naasen (M)
KLASSE 1 B
PL. KLUBB Navn P. INNL SKÅR Vis detaljer
9 Mino HK
Harald Fagerstrand
Synnøve Fagerstrand
Anne-Kirsti Noste
Siw Hege Noste
9 Mino HK Harald Fagerstrand (M)
9 Mino HK Synnøve Fagerstrand (K)
9 Mino HK Anne-Kirsti Noste (K)
9 Mino HK Siw Hege Noste (K)
10 Skjergard HK
Bjarne Aareskjold
Halvard Måge
Jannicke Hagen
Kathrine Breivik
10 Skjergard HK Bjarne Aareskjold (M)
10 Skjergard HK Halvard Måge (M)
10 Skjergard HK Jannicke Hagen (K)
10 Skjergard HK Kathrine Breivik (K)
11 Stord HK
Skjergard HK
Dag Otto Koppang
Rolf Ekre
Therese G. Trondsen
Arild Hammer
11 Stord HK Dag Otto Koppang (M)
11 Stord HK Rolf Ekre (M)
11 Skjergard HK Therese G. Trondsen (K)
11 Skjergard HK Arild Hammer (M)