Del på Facebook
Stevne NC 1 2009 Sted Lindås Ungdomsskule Dato lørdag 23. mai 2009
Kastemetode X-kast halvmatch \ Kongelag Klassifisering NC Singel
Kontaktperson Juryleder Per Geir Vatna
KLASSE 1 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR Kongelag Ringer Halvmatch Ringer NC
1 Inge Byrkjeland DA Naustdal 121 259 1800
2 Tor Sandvik Mino HK 117 252 1600
3 Oddmund Dingen Nordhordland HK 115 282 1450
4 Einar Lundal Stord HK 114 228 1350
5 Magnus Austrheim Nordhordland HK 112 271 1250
6 Gunnar J D Bugge Mino HK 111 278 1150
7 Tollef Årdal Skjold HK 110 309 1100
8 Arne Drageset Stord HK 105 263 1050
9 Johan Straumsøy Stord HK 104 260 1000
10 Arnfinn Austegard Austblæsa HK 101 255 950
11 Per Dalheim Ringeren HK 95 246 910
12 Synnøve Fagerstrand Mino HK 78 279 870
13 Oddmund Berg Hobøl HK 279 830
14 Leif Heggheim Gloppen HK 275 790
15 Magnus N Fonn Skjold HK 261 750
16 Daniel Ripe Skjold HK 248 710
17 Walter Fagerstrand Mino HK 243 670
18 Roy Inge Johnsen Nordhordland HK 239 630
19 Alf Lindal Ringeren HK 263 590
20 Henning Hegrenes Førde HK 260 550
21 Torbjørg Årdal Skjold HK 255 520
22 Lars Arne Kolås Nordhordland HK 251 490
23 Nils J Juklestad Skjold HK 245 460
24 Audhild Sagosen Nordhordland HK 240 430
25 Reidar Skrøppa Gloppen HK 229 400
26 Johannes Solheim Stord HK 229 380
27 Harald Fagerstrand Mino HK 229 360
KLASSE 1 B
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR Kongelag Ringer Halvmatch Ringer NC
28 Jim Ertesvåg Austblæsa HK 103 221 340
29 Per Geir Vatna Stord HK 98 215 320
30 Finn Stavenes Mino HK 85 147 300
31 Kjell Kristian Dahl Stord HK 83 219 285
32 Jarle Norangshol Mino HK 82 181 270
33 Morten Sakstad Nordhordland HK 81 208 255
34 Reidar Nepstad Nordhordland HK 73 222 240
35 Magne Frøystad Skjold HK 225 225
36 Otto Kristiansen Hobøl HK 224 215
37 Anne Grete Straumsøy Stord HK 220 205
38 Alv Sunde Vikane HK 204 195
39 Ragnar Fredriksen Hobøl HK 203 185
40 Sverre Dale Nordhordland HK 186 175
41 Magne Gloppestad Gloppen HK 186 165
KLASSE 2 A
PL. NAVN KLUBB P. INNL SKÅR Kongelag Ringer Halvmatch Ringer NC
1 Arild Reigstad Nordhordland HK 82 184 1800
2 Tommy Solheim Stord HK 81 194 1600
3 Bent Marius Ripe Frøystad Skjold HK 77 181 1450
4 Arvid Reigstad Nordhordland HK 52 145 1350
5 Ruben Boga Stord HK 199 1250
6 Jørn Natås Nordhordland HK 64 1150