Del på Facebook
Stevne NM Lag Sted Hagenbanen Dato lørdag 31. juli 2021
Kastemetode Gloppen / Cup Klassifisering NM Lag
Kontaktperson Otto Kristiansen Juryleder Johannes Nedrebø
Resultat som pdf 4-mannslag-resultatliste-31-7-2021.pdf

Denne resultatlisten er ikkje komplett og kan inneholde feil. Dette blir oppdatert fortløpende.

KLASSE 1 A
PL. KLUBB Navn P. INNL SKÅR Vis detaljer
1 Nordhordland HK
Inge Byrkjeland
Reidar Nepstad
Oddmund Dingen
Roy Inge Johnsen
1 Nordhordland HK Inge Byrkjeland (M)
1 Nordhordland HK Reidar Nepstad (M)
1 Nordhordland HK Oddmund Dingen (M)
1 Nordhordland HK Roy Inge Johnsen (M)
2 Hobøl HK
Per Dalheim
Ernst Nesdal
Dan Törnlind
Frode Rønningen
2 Hobøl HK Per Dalheim (M)
2 Hobøl HK Ernst Nesdal (M)
2 Hobøl HK Dan Törnlind (M)
2 Hobøl HK Frode Rønningen (M)
3 Mino HK
Finn Stavenes
Ronny Stoddern
Stein Ove Stoddern
Harald Fagerstrand
3 Mino HK Finn Stavenes (M)
3 Mino HK Ronny Stoddern (M)
3 Mino HK Stein Ove Stoddern (M)
3 Mino HK Harald Fagerstrand (M)
4 Skjold HK
Trygve Bolset
Tom Årdal
Tollef Årdal
Johannes Nedrebø
4 Skjold HK Trygve Bolset (M)
4 Skjold HK Tom Årdal (M)
4 Skjold HK Tollef Årdal (M)
4 Skjold HK Johannes Nedrebø (M)
5 Hobøl HK
Tohnny Borge
Ragnar Fredriksen
Ragnar Arntzen
Svein Olsen
5 Hobøl HK Tohnny Borge (M)
5 Hobøl HK Ragnar Fredriksen (M)
5 Hobøl HK Ragnar Arntzen (M)
5 Hobøl HK Svein Olsen (M)
6 Skjergard HK
Geir Olav Sebjørnsen
Rune Torsvik
Kåre Måge
Jannicke Hagen
6 Skjergard HK Geir Olav Sebjørnsen (M)
6 Skjergard HK Rune Torsvik (M)
6 Skjergard HK Kåre Måge (M)
6 Skjergard HK Jannicke Hagen (K)
7 Austblæsa HK
Arnfinn Austegard
Jim Ertesvåg
Helge Flatøy
Kjell Osland
7 Austblæsa HK Arnfinn Austegard (M)
7 Austblæsa HK Jim Ertesvåg (M)
7 Austblæsa HK Helge Flatøy (M)
7 Austblæsa HK Kjell Osland (M)
8 Stord HK
Nordhordland HK
Hobøl HK
Skjold HK
Dag Otto Koppang
Sverre Dale
Ivar Nielsen
Marit Kristina Meland
8 Stord HK Dag Otto Koppang (M)
8 Nordhordland HK Sverre Dale (M)
8 Hobøl HK Ivar Nielsen (M)
8 Skjold HK Marit Kristina Meland (K)
KLASSE 1 B
PL. KLUBB Navn P. INNL SKÅR Vis detaljer
9 Hobøl HK
Else Rønningen
Steinar Tangen
Kjetil Tangen
Tom Furulund
9 Hobøl HK Else Rønningen (K)
9 Hobøl HK Steinar Tangen (M)
9 Hobøl HK Kjetil Tangen (M)
9 Hobøl HK Tom Furulund (M)
10 Hobøl HK
Evgeny W Kunnikoff
Olav Nilsen
Ingar Nilsen
Oddvar Slettemo
10 Hobøl HK Evgeny W Kunnikoff (M)
10 Hobøl HK Olav Nilsen (M)
10 Hobøl HK Ingar Nilsen (M)
10 Hobøl HK Oddvar Slettemo (M)
11 Mino HK
Hjørundfjord HK
Anne-Kirsti Noste
Harald Standal
Siv Øen
Siw Hege Noste
11 Mino HK Anne-Kirsti Noste (K)
11 Hjørundfjord HK Harald Standal (M)
11 Mino HK Siv Øen (K)
11 Mino HK Siw Hege Noste (K)
12 Skjergard HK
Therese G. Trondsen
Halvard Måge
Kathrine Breivik
Bjarne Aareskjold
12 Skjergard HK Therese G. Trondsen (K)
12 Skjergard HK Halvard Måge (M)
12 Skjergard HK Kathrine Breivik (K)
12 Skjergard HK Bjarne Aareskjold (M)